Doporučujeme
Akční nabídka
Lg ac12bq klimatizace brno

Klimatizace LG AC12BQ, ARTCOOL

Probouzí ve vás vlna veder šílenství? Klimatizace Artcool ochrání vaše duševní zdraví a navrátí vás do normálu. Nastavte si požadovanou teplotu v mobilním telefonu a váš domov vás přivítá s chladivou náručí.

 • Smart Inverter
 • Zabudované Wi-Fi, chytrá diagnostika
 • Komfortní vzduch
 • Filtr odstraňující mikroskopické částice a zápach
 • Nízká hlučnost, tichý režim

Cena jednotky na vyžádání

+ standardní montáž vč. montážního materiálu.

Líbivé řešení na míru

Přes 5000 úspěšných montáží

Ověřené produkty

Záruka 5 let

Špičkové poradenství

Servis do 24 hodin

Specifikace

Chladící výkon (Min, Nom, Max) 0,9 kW 3,5 kW 4,0 kW
Topný výkon (Min, Nom, Max) 0,9 kW 4,0 kW 5,1 kW
Příkon (chlazení, topení) 1,08 kW 1,05 kW

Online kalkulačka

aneb kolik vás to bude stát

Je vám z některých překvapení horko? U nás se ceny bát nemusíte. Zchladíme vás i vašeho souseda. Spočítejte si orientační cenu svého řešení na míru. Cena klimatizace do bytu nebo rodinného domu jednoduše, na dvě kliknutí, pomocí naší online kalkulačky.

Objem klimatizované místnosti [m3]

Počet klimatizovaných místností [cca 60 m3/místnost]

 • 60
 • 90
 • 120
 • 200
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Cena řešení: 28 700 vč. DPH

Informace o ceně zvoleného systému je orientační, zahrnuje dodávku zařízení včetně montáže, CU potrubí do 3 metrů a spojovacího materiálu.

Chci ochladit

Benefity

Stylový design ARTCOOL

Klimatizace Artcool společnosti LG byla navržena tak, aby svým minimalistickým a jednoduchým stylem ladyla s interiérem vašeho domova. Zrcadlové sklo v přední části výrobku odráží okolní prostředí, což nejen zdůrazňuje interiér a celistvost, ale pomocí tvrdého skleněného materiálu vyzařuje nadčasovou krásu.

Invertorový kompresor s 10-ti letou zárukou

Invertorový kompresor společnosti LG řeší problémy související s nevhodností, neúčinností a hlukem, takže výsledkem je klimatizace, která chladí rychleji, má delší životnost a je klidnější během provozu. Díky 10leté záruce na kompresor se uživatelé mohou těšit z výhod klimatizace společnosti LG delší dobu.

Úspora energie a rychlé chlazení

Invertorový kompresor neustále přizpůsobuje svoji rychlost, aby udržoval požadovanou teplotu. Navíc je invertorový kompresor vybavený rozsahem úsporných provozních frekvencí a tím šetří více energie než konvenční kompresor. Díky invertorovému kompresoru proudí vzduch rychleji a dál.

Čistič vzduchu

Více než 3 miliony iontů sterilizuje nejen vzduch proudící klimatizací, ale také škodlivé látky a pachy v okolí jednotky. Bylo prokázáno, že čistič vzduchu sterilizuje během 60 minut více než 99% přilnavých bakterií. (Sterilizace více než 99,9% bakterie E. coli během 30 minut a během 60 minut více než 99,6% bakterie S. aureus.)

Smart ThinQ

Mějte přístup ke své klimatizaci kdykoli a odkudkoli pomocí zařízení podporujícího Wi-Fi a výhradní aplikace pro ovládání domácích spotřebičů od společnosti LG.

Nízká hlučnost

Společnost společnosti LG je při provozu klidná, neboť využívají jedinečný šikmý ventilátor a invertorový kompresor, které odstraňují zbytečný zvuk a umožňují plynulý provoz.

Aktivní řízení spotřeby energie

Funkce Aktivní řízení spotřeby energie umožňuje výběr úrovně spotřeby energie podle situace. Můžete si vychutnat chladivou a pohodlnou atmosféru a současně šetřit energii.

Automatické čištění

Komplexní funkce automatického čištění zabraňuje vytváření bakterií a plísní na výměníku tepla a zajišťuje tak pro uživatele příjemnější a pohodlnější prostředí.

Proud chladu

Optimalizovaný návrh výstupu vzduchu poskytuje výkonnější proudění vzduchu, které místnost rychle ochladí.

Svislé 6stupňové průduchy

Uživatelé si mohou vybrat jednu ze 6 přednastavených polohových lamel, které přesně splňují jejich požadavky na proudění vzduchu.

Distribuce ve všech 4 směrech

Klimatizace LG dodává chladný vzduch do všech koutů místnosti. Funkce Distribuce ve všech čtyřech směrech fouká vzduch rychle a efektivně do mnoha směrů.

Gold Fin™

Gold Fin ™ zajišťuje vyšší odolnost povrchu proti korozi a velmi výrazně prodlužuje životnost výměníku tepla.

Ochranný filtr DUAL

Ochranný filtr DUAL zachytí prach o velikosti nad 10 ㎛.

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli klimatizací

Vsázíme na ověřenou kvalitu, kterou roky dokazují renomovaní výrobci klimatizací. Máme uzavřené partnerské smlouvy na dodání i servis všech typů klimatizací. Kéž by vše bylo tak snadno ovladatelné jako klimatizace od ENCOFA.

Mám zájem o klimatizaci - LG AC12BQ, ARTCOOL

Poptávka je nezávazná. Ozveme se vám nejpozději do druhého dne, poradíme s výběrem nevhodnějšího řešení a upřesníme cenu.

Zavolejte nám:
+420 722 020 777
Nebo

Ochrana osobních údajů