SAMSUNG RAC AR12 (AR12MXWSAWKNEU)
SAMSUNG RAC AR12 (AR12MXWSAWKNEU)
SAMSUNG RAC AR12 (AR12MXWSAWKNEU)

Klimatizace SAMSUNG RAC AR12 (AR12MXWSAWKNEU)

RAC Nástěnná New Triangle jednotka vnitřní


Cena jednotky na vyžádání

Líbivé řešení na míru

Přes 5000 úspěšných montáží

Ověřené produkty

Záruka 5 let

Špičkové poradenství

Servis do 24 hodin

Specifikace

Chladící výkon (Min, Nom, Max) 0,99 kW 3.50 kW 4,00 kW
Topný výkon (Min, Nom, Max) 0,85 kW 4,00 kW 4,90 kW
Příkon (chlazení, topení) 0,85 kW 0,98 kW

Benefity

Trojúhelníkový design pro výkonné chlazení

Jedinečný trojúhelníkový design klimatizace Samsung zlepšuje její výkonnost a zajišťuje rychlejší cirkulaci chladného vzduchu po celém vašem domově. Chladný vzduch se tak dostane do větší dálky a šířky. Díky digitální invertorové technologii dochází k výraznému zvýšení energetické účinnosti. Funkce „Virus Doctor“ a „Easy Filter“ navíc odstraňují prach, nečistoty, alergeny, bakterie a viry, přičemž nejprve je aplikován filtr a poté „Virus Doctor“.

Nejprve chladí rychle a pak příjemně

Klimatizace Samsung začne díky svému výkonnému režimu rychlého chlazení Fast Cool okamžitě ochlazovat vzduch, takže je hned u vás. Poté automaticky přejde do režimu Comfort Cool pro udržení požadované teploty. Nebude vám proto zima a nebudete muset ani ručně měnit nastavení nebo klimatizaci vypínat a zapínat.

Automaticky šetří energii

Díky režimu Single User nemusíte klimatizaci Samsung neustále zapínat a vypínat, abyste ušetřili energii, nebo se ji obávat použít, když je nesnesitelné vedro. Kompresor a větrák jsou v tomto režimu zapnuty jen po dobu nezbytně nutnou pro udržení nastavené teploty a poté se automaticky vypnou. Spotřebují tak méně elektrické energie, vaše výdaje se sníží a pokoje budou příjemně chladné.

Snadné vyjmutí a čištění

Easy Filter klimatizace Samsung je na rozdíl od většiny běžných filtrů, ke kterým se bývá obtížné dostat, umístěn na vnější horní straně. Lze jej proto snadno vyjmout, vyčistit a vrátit zpět, aniž byste museli otevřít kryt nebo filtr obtížně vytahovat. Jeho antibakteriální povrch filtruje prach, nebezpečné nečistoty v ovzduší a alergeny.

Chytrá a pohodlná

S klimatizací Samsung získáte hned několik jistot – jistotu bezchybné instalace, jistotu dálkového ovládaní a jistotu řešení problémů. Funkce Smart Installation kontroluje běžné problémy, aby zajistila, že je vše řádně nainstalováno. Funkce Smart Wi-Fi, kterou si můžete v podobě aplikace nainstalovat na svůj chytrý telefon, vám umožní odkudkoliv sledovat a měnit nastavení energie. Funkce Smart Check diagnostikuje problémy a okamžitě odesílá požadavek na servisní služby.

Potřebujete radu?

S výběrem vám pomůžeme ještě dnes!

Chcete poradit, jaké řešení je pro vás nejlepší? Rádi vám řekneme náš odborný názor. Za kolik? Zdarma. Proč? Protože plánovat se vyplatí – i nám! 

S výběrem toho správného zařízení vám rádi poradíme a naceníme přesně na míru

Naše produkty poctivě testujeme. Ručíme vám za to, že společně vybereme to nejlepší řešení. Stačí, když nám na sebe necháte kontakt a my se ozveme, než řeknete švec. 

Nikdy žádné nevyžádané telefonáty mimo nabídky na míru pro vás. Slibujeme.

Děkujeme za důvěru! Ozveme se během několika hodin

Zatím se pokuste to vedro vydržet. Nebojte, dnes už naposledy.

nebo