Klimatizace Daikin – cesta k ekologičtějšímu ochlazení

Pro existenci společnosti Daikin je vzduch klíčový. Od roku 1924 společnost věnuje velké množství energie nápravě proměňující se kvality vzduchu. Díky tomu se společnost stala předním výrobcem vzduchotechniky a klimatizačních jednotek.

A protože se vize zlepšovat kvalitu vzduchu drží stále, snaží se vyvíjet nové a nové technologie, které by ke splnění cíle přispěly. Díky tomu také může nabízet vysoce kvalitní produkty, které vám pomáhají udržovat co nejpříjemnější prostředí ve vašich interiérech.

Technologie vpřed

Veškerý vývoj nových technologií probíhá v evropském vývojovém centru EDC, které je centrem pro vývoj moderních technologií pro úpravu klimatu.

Daikin je průkopníkem inovací na poli celoroční účinnosti. Snaží se tak přinášet nejekologičtější a energeticky nejúčinnější výrobky. Celoroční účinnost sleduje každodenní operace systému a zkoumá výkyvy teplot a dobu, kdy se systém nachází v pohotovostním stavu.

Daikin také jako první uvedl na trh klimatizace využívající chladivo R-32, které dosahuje vyšší energetické účinnosti. Jednotka využívá k naplnění menší množství chladiva. R-32 je také navíc možné opětovně využít.

Klimatizace Daikin využívají pro provoz obnovitelnou energii okolního vzduchu. Energie odebraná z okolí činí 80%, zbytek je energie elektrická. Díky tomu jsou jednou z nejekologičtějších voleb ve chvíli, kdy sháníte řešení vysokých teplot.

Co je v nabídce?

Na výběr máte z cca 150 různých klimatizačních jednotek, což znamená, že si skutečně vybere každý. Vnitřní jednotky jsou kazetové, stropní i nástěnné a záleží tak jen na vašich preferencích.

Vnitřní jednotka Daikin Emura díky svému nápaditému designu zajistí nejvyšší možnou účinnost, a navíc díky stříbrnému filtru odstraní všechny přítomné alergeny a dokonale pročistí vzduch. Obsahuje také snímač pohybu, takže je klimatizace schopná nasměrovat proud vzduchu zrovna tam, kde se nacházíte. 3D tok vzduchu zase kombinuje automatické svislé a vodorovné natáčení, aby proud cirkuloval i do koutů velkých prostor.

Dalším zajímavým kouskem je nástěnná jednotka Stylish. Ta nabízí kompaktní a funkční design ve stříbrné barvě vhodný do každého interiéru. Zároveň díky speciálně navrženým klapkám umožňuje lepší distribuci vzduchu. Je také téměř neslyšná a obsahuje online ovladač, díky kterému můžete klimatizaci ovládat odkudkoliv.

Pro méně náročné uživatele tu je pak nástěnná jednotka Siesta, která má minimum technologických vymožeností a zaručuje především velmi tichý provoz (21dBA) a hodnotu celoroční účinnosti A+.

 

Všechny klimatizace Daikin najdete přehledně na jednom místě zde.

Ozvěte se nám

Chcete mít doma příjemně? Ozvěte se nám! Rádi vám zpracujeme nabídku na míru, jejíž součástí je i obhlídka na místě. Nezávazně a zdarma. Pošlete zprávu nebo nám zavolejte na +420 722 020 777.


Ochrana osobních údajů

Děkujeme za důvěru! Ozveme se během několika hodin

Zatím se pokuste to vedro vydržet. Nebojte, dnes už naposledy.