Novinky z chladivého ráje

Klimatizace v rodinném domě rychle vychladí i prosklený obývák o 100 m2 a na přelomu sezón se s ní dá efektivně přitápět

Pro rodinný dům ve Velkých Bílovicích jsme dodali komplexní řešení: klimatizaci a rekuperaci. Stropní klimatizační jednotky Daikin udržují příjemnou teplotu v celém domě, včetně prostorné obývací části s velkými okny. Rodina majitele si pochvaluje výkon jednotek a jejich tichý provoz a potvrzuje, že život bez klimatizace si už nedokáží představit.

Číst více

Prosklená jižní strana domu v létě ohřívala obytné prostory až na 29 stupňů. S klimatizací se rodině žije lépe

Příjemnější klima a komfortnější bydlení. Podle majitele domu v Tvarožné (okres Brno–venkov) se jeho rodině investice do klimatizace vyplatila, instalace proběhla během pár dní a život rodiny nijak neomezila. Přečtěte si, jak Martin K. hodnotí svou zkušenost se službami ENCOFA.

Číst více

Získejte k multisplit klimatizaci čističku vzduchu ZDARMA

Venku přituhuje a vy si říkáte, že je to poslední období kdy byste uvažovali o pořízení klimatizace? Chyba! Máme pro vás totiž nabídku, která se neodmítá. Stačí si pořídit multisplit klimatizaci a radost bude možná větší než u vánočního stromku. Pojďte se o akci dozvědět více.

Číst více

Revize úniku chladiva a F-plynů

V minulosti byly jako chladiva používány látky, které vedly k poškozování ozonové vrstvy. Ty se postupem času zakázaly a nahradily je tzv. F-plyny. Ty sice nepoškozují ozonovou vrstvu, přispívají ale k globálnímu oteplování, a tak je jejich výroba a používání regulována speciálním nařízením z roku 2014. Jaké povinnosti z toho plynou?

Číst více

Jak poznat, že s vaší klimatizací není něco v pořádku?

Neštěstí prý nechodí po horách, ale po lidech. A někdy zabloudí až do obýváku k vaší staré klimatizaci…

Co je v pořádku a co rozhodně ne? A jak se zachovat, když vaše klimatizace „začne zlobit“? Podívejte se na nejčastější servisní dotazy našich klientů.

Číst více

Elegantní čistička vzduchu se hlásí do služby

Poletující prach, viry, bakterie… A do toho kvetoucí bříza a tu a tam cigaretka.

Radost pro naše plíce nebo imunutu? Ani v nejmenším. Pojďme se podívat na hrdinu, který vám domácí bitvu o čerstvý zdravý vzduch vyhraje. S minimálními náklady. S maximálním efektem.

Číst více

Schválně, taky věříte těmto 5 mýtům o klimatizacích?

Někdo věří na bubáky pod postelí a někdo na…, jak jste na tom vy?

Předsudky a domněnky se nevyhnuly ani našemu řemeslu. Hlučnost, škaredý design, žrout energie… Klimatizace montujeme a dodáváme ale už pěknou řádku let na to, abychom věděli, kde jsou zrna pravdy a kde nepochopení.

Číst více

Klimatizace Daikin – cesta k ekologičtějšímu ochlazení

Pro existenci společnosti Daikin je vzduch klíčový. Od roku 1924 společnost věnuje velké množství energie nápravě proměňující se kvality vzduchu. Díky tomu se společnost stala předním výrobcem vzduchotechniky a klimatizačních jednotek.

Číst více

Klimatizace Samsung – nechte se inspirovat

Inspirovat svět inovativními technologiemi. To je hlavní poslání společnosti Samsung. A drží se ho se vším všudy i v případě klimatizací. Ty firma vyrábí už od roku 1980. Od té doby nabízí velké množství klimatizačních jednotek pro vaši malou domácnost, i do velkých firem.

Číst více

Klimatizace Toshiba – kus pro každého

Společnost Toshiba přináší inovativní technologická řešení již od roku 1875, kdy Japonská firma vznikla. S první klimatizací přišla firma v roce 1953 a od té doby přinesla na trh obrovské množství kvalitních klimatizačních jednotek.

Číst více

Svět klimatizací LG

Toužíte mít klimatizaci, která už nebude jen ošklivou bednou na zdi? Chcete mít doma příjemné ovzduší, ale nechcete si kvůli tomu kazit interiér? Pak zkuste prozkoumat nabídku klimatizací od firmy LG.  

Číst více

Často kladené dotazy (FAQ)

Aneb odpovídáme na nejčastější dotazy spojené s pořizováním klimatizace a s jejím následným provozem. Třeba odpovíme i na ten váš.

Číst více

Funkce klimatizace

Vývoj nezastavíš – o tom, jak klimatizace už jen neklimatizují

Vaši novou klimatizaci můžete využívat klidně celý rok. Když si vyberete tu pravou, už s ní nebudete muset jen klimatizovat. Víte, jak tu vaši využít naplno?

Číst více

Kam s klimatizací?

Typů klimatizací je nespočet. Do každého interiéru se hodí jiná. Víte, kterou kam je ideální použít? Připravili jsme pro vás výčet všech typů, se kterými se můžete setkat.

Číst více

Jak správně vybrat klimatizaci

Léto se blíží a klimatizace bude brzy vaším oblíbeným pomocníkem. Vybírat je ale třeba s rozmyslem. Ovšem nebojte se. Stačí se držet několika jednoduchých rad a výběr zvládnete levou zadní.

Číst více

Co potřebujete vědět o klimatizacích

Aby se v tom množství klimatizací čert vyznal! I když, čert možná nemusí. Ale vy byste měli. A my vám s tím rádi pomůžeme. Prozradíme vám, co všechno byste měli o klimatizacích vědět.

Číst více