Novinky z chladivého ráje

Jak poznat, že s vaší klimatizací není něco v pořádku?

Neštěstí prý nechodí po horách, ale po lidech. A někdy zabloudí až do obýváku k vaší staré klimatizaci…

Co je v pořádku a co rozhodně ne? A jak se zachovat, když vaše klimatizace „začne zlobit“? Podívejte se na nejčastější servisní dotazy našich klientů.

Číst více

Elegantní čistička vzduchu se hlásí do služby

Poletující prach, viry, bakterie… A do toho kvetoucí bříza a tu a tam cigaretka.

Radost pro naše plíce nebo imunutu? Ani v nejmenším. Pojďme se podívat na hrdinu, který vám domácí bitvu o čerstvý zdravý vzduch vyhraje. S minimálními náklady. S maximálním efektem.

Číst více

Schválně, taky věříte těmto 5 mýtům o klimatizacích?

Někdo věří na bubáky pod postelí a někdo na…, jak jste na tom vy?

Předsudky a domněnky se nevyhnuly ani našemu řemeslu. Hlučnost, škaredý design, žrout energie… Klimatizace montujeme a dodáváme ale už pěknou řádku let na to, abychom věděli, kde jsou zrna pravdy a kde nepochopení.

Číst více

Klimatizace Samsung – nechte se inspirovat

Inspirovat svět inovativními technologiemi. To je hlavní poslání společnosti Samsung. A drží se ho se vším všudy i v případě klimatizací. Ty firma vyrábí už od roku 1980. Od té doby nabízí velké množství klimatizačních jednotek pro vaši malou domácnost, i do velkých firem.

Číst více

Nabízíme luxusní vánoční vouchery

Buďte hrdina, pořiďte domů klimatizaci ENCOFA jako dárek.

Zavolejte nám na 722 020 777 nebo napište na info@encofa.cz, my poradíme s výběrem klimatizace, připravíme dárkový poukaz a vy darujete pohodové klima po celý rok.

Číst více

Klimatizace Toshiba – kus pro každého

Společnost Toshiba přináší inovativní technologická řešení již od roku 1875, kdy Japonská firma vznikla. S první klimatizací přišla firma v roce 1953 a od té doby přinesla na trh obrovské množství kvalitních klimatizačních jednotek.

Číst více

Svět klimatizací LG

Toužíte mít klimatizaci, která už nebude jen ošklivou bednou na zdi? Chcete mít doma příjemné ovzduší, ale nechcete si kvůli tomu kazit interiér? Pak zkuste prozkoumat nabídku klimatizací od firmy LG.  

Číst více

Často kladené dotazy (FAQ)

Aneb odpovídáme na nejčastější dotazy spojené s pořizováním klimatizace a s jejím následným provozem. Třeba odpovíme i na ten váš.

Číst více

Funkce klimatizace

Vývoj nezastavíš – o tom, jak klimatizace už jen neklimatizují

Vaši novou klimatizaci můžete využívat klidně celý rok. Když si vyberete tu pravou, už s ní nebudete muset jen klimatizovat. Víte, jak tu vaši využít naplno?

Číst více

Kam s klimatizací?

Typů klimatizací je nespočet. Do každého interiéru se hodí jiná. Víte, kterou kam je ideální použít? Připravili jsme pro vás výčet všech typů, se kterými se můžete setkat.

Číst více