Klimatizace pro pohodovou domácnost

Máte kvůli vedru nervy na drátkách a domácí idylka se mění v noční můru? Co zkusit místo tiché domácnosti tichou domácí klimatizaci?

Pomůžeme vám s výběrem, stanovíme pevnou cenu a načisto zasadíme klimatizaci do vašeho interiéru jako do vlastního obýváku. Když napíšete dnes, zítra můžete mít doma chládek.

Klimatizace Daikin
Klimatizace Toshiba
Klimatizace LG
Klimatizace SAMSUNG

Naplánujeme vám řešení na míru do jednoho dne

Namontujeme klimatizaci s využitím prvotřídních materiálů

Uklidíme, provedeme diagnostiku a nastavíme zařízení

Čekáme na telefonu, po objednání servisu jsme u vás co nejdříve

Kolik mě to bude asi stát?

1 Kolik místností chcete vychladit?

[počítáme zhruba 90 m3 na místnost]


 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6+

2 O jaké řešení máte zájem?


Cena podobného řešení se pohybuje kolem

43 000 s DPH

Pojďme to probrat

Zdarma navrhneme řešení přesně podle vašich představ

Co je součástí ceny?

 • Tiché a úsporné zařízení třídy A++
 • Ovládání dálkovým ovladačem
 • Montáž a nastavení od certifikovaných odborníků
 • Instalační materiály nejvyšší jakosti
 • Perfektní úklid a úsměv na rozloučenou
 • Tiché, úsporné a stylové zařízení třídy A++
 • Zabudované WiFi, ovládání telefonem nebo dálkovým ovladačem
 • Montáž a nastavení od certifikovaných odborníků
 • Instalační materiály nejvyšší jakosti
 • Perfektní úklid a úsměv na rozloučenou
 • Tiché, úsporné a stylové zařízení třídy A+++
 • Zabudované WiFi, ovládání telefonem nebo dálkovým ovladačem, možnost napojení na chytrou domácnost
 • Zabudovaná čistička vzduchu a ionizér
 • Montáž a nastavení od certifikovaných odborníků
 • Instalační materiály nejvyšší jakosti
 • Perfektní úklid a úsměv na rozloučenou

Proč si vybrat nás?

Nikdy vám neprodáme lacinou krabici, kterou za dva roky budete muset vyměnit. Naše produkty poctivě vybíráme a testujeme. Vzduchotechnika nás prostě baví a o našich zařízeních víme vše. A taky za to ručíme.

Líbivé řešení na míru

Přes 5000 úspěšných montáží

Ověřené produkty

Záruka 5 let

Špičkové poradenství

Expresní servis

Opravdu profesionální a prozákaznický přístup. Klimatizaci mi do bytu instalovali před rokem a všechny jednotky bez problémů běží. Drobnou závadu na čerpadle kondenzátu mi bez řečí vyřešili výměnou celého čerpadla v rámci záruky. Maximální spokojenost.

Pavel Mises

srpen 2020

S firmou Encofa servis, s.r.o. jsem poprvé spolupracoval před 6-ti lety. Tehdy jsem potřeboval z důvodu rekonstrukce střechy demontovat 8 venkovních jednotek klimatizace a potom je opět namontovat. Jednání s firmou probíhalo hladce a servisní pracovníci provedli demontáž a následnou montáž a oživení jednotek ve výborné kvalitě a rychle. Po dobrých zkušenostech jsem firmu loni oslovil s dodávkou 2 ks jednotek na novostavbu mého RD. Vše proběhlo bez problému a mohu jen tuto firmu všem doporučit.

Radko Dvorský

červen 2020

Dodanie v kratkom termine a na cas (objednanie 11.6., montaz 24.6.). Montaz bez problemov. S personalom sa dobre komunikuje a su flexibilni. Odporucam kazdemu.

Robert Varga

červen 2020

Velká spokojenost. Oslovila jsem firmu na základě doporučení. Už jednání s firmou mně přesvědčilo, že jsem si ji vybrala správně, i když byla trochu dražší než ostatní nabídky. Při realizaci jsem byla nadmíru spokojená, velice příjemní technici, kteří vše namontovali , upravili a uklidili. Nedopatřením přijeli o den později , omluvili se a ponížili celkovou cenu o nemalou částku. Firmu Encofa servis doporučuji.

Veitová Zuzana

červen 2020

S touto firmou spolupracuji již několik let a nikdy nebyl s ničím problém. Profesionální přístup, perfektně odvedená práce za rozumné peníze. Pokud klimatizaci tak od firmy Encofa servis!

Jakub Nešuta

květen 2020

Se společností ENCOFA SERVIS s.r.o. mám několika leté zkušenosti v rámci své odborné profese energetika. Využil jsem tedy jejich služeb i v soukromí, a to při instalaci klimatizace do rodinného domu. Opět jsem byl s odvedenou prací nadmíru spokojen. Technici jsou pečliví, komunikativní, odborně velmi zdatní a v neposlední řadě čistotní. S čistým svědomím společnost ENCOFA SERVIS s.r.o. vřele doporučuji.

Tomáš Navrkal

květen 2020

Od této firmy a jejich zaměstnanců mohou zákazníci očekávat opravdu kvalitní montáž a servis klimatizací. Při montáži člověk kromě samotné kvality odvedené práce ocení zejména to, že práce je udělaná tzv. načisto a není třeba dále byt či dům uklízet. Při servisu je zase velkou výhodou časová flexibilita, kdy se vám zaměstnanci snaží vyjít maximálně vstříc. V neposlední řadě musím ocenit rychlé opravy, zejm. pokud v létě z ničeho nic přestane jet čerpadlo apod., firma reaguje opravdu pohotově.

Jan Hermann

duben 2020

Před měsícem jsem poptal Brněnské firmy, aby mi vytvořily návrh a nabídku k instalaci klimatizace. Z pěti kladně hodnocených firem reagovaly tři. Ze tří firem, které prostor zaměřily, pouze ENCOFA nabídla řešení bez viditelných tras Cu potrubí (bez lišt). Nabídka byla dražší, ale jejich přístup mě přesvědčil. Dnes musím konstatovat, že jsem zvolil dobře. Při instalaci postupovali profesionálně a čistě. Každému, kdo zvažuje klimatizaci tuto firmu s čistým svědomím doporučuji!

Ing. Jan Kříž

duben 2020

Špeldovi, Modřice Chceme vyjádřit ocenění a velkou spokojenost firmě Encofa za kompletní řešení klimatizace rodinného domu. Ceníme si především dodržení všech dohodnutých termínů v rámci přípravy i realizace. Samotná montáž byla velmi rychlá bez jakéhokoliv poškození interiéru a exteriéru domu. Montážní pracovníci byli velmi šikovní a nepředpokládali jsme, že ani nebude třeba posouvat nábytek. Montáž byla provedena velmi čistě s velmi malými nároky na konečný úklid.

Jspeld

duben 2020

Kompletní dodávka VRF systémů Toshiba a Daikin klimatizace do budov „B“ a "C" a pravidelný servis všech klima v našem obchodním centru DOTEC, a.s. Velmi vysoká kvalita odvedené práce nových instalací i následného servisu s max. vstřícností. Díky lidem, kteří zde pracují platí, že vše byť jen ústně dohodnuté, je vždy striktně dodrženo - férové jednání. Encofa je dnes našim výhradním dodavatelem a servisní firmou klima systémů v našem areálu a věřím, že tomu tak bude i nadále. Doporučuji.

Radim Srbecký, DOTEC, a.s.

duben 2020

Musím maximálně doporučit. Tým Encofa zvládl realizaci a extrémně náročnou montáž na jedničku (3 různě umístěné vnitřní jednotky spojené 12m vysokou úzkou šachtou se 2 venkovními střešními jednotkami), to vše během jediného dne po 9-ti hodinové poctivé práci, prakticky bez přestávky. Hluboce smekám před provedenou prací. Ještě jednou velké díky.

Ivo Sedláček

březen 2020

Jako technický zástupce KOSTELECKÝCH UZENIN a.s. v oblasti energetiky mohu firmu ENCOFA SERVIS s.r.o. hodnotit velmi pozitivně ve všech směrech, a to v technických znalostech, pružnosti řešení nových zakázek či závad na stávajících instalacích, vstřícného přístupu k zákazníkovi jak obchodního oddělení, tak i realizačního či servisního oddělení a v neposlední řadě oceňuji dobře odváděné řemeslo.

Tomáš Navrkal

březen 2020

První invertorové klimatizační jednotky LG byly na můj dům montovány firmou ENCOFA již v roce 2014 a od té doby jsou pravidelně téže firmou každý rok i servisovány. V průběhu let oceňuji i firmou doporučenou dodatečnou montáž odporových drátů s termostatem do odpadního potrubí, aby v zimě odtékající voda z venkovních jednotek v nich nezamrzala a nehrozilo jejich poškození. Stroje od instalace prakticky spolehlivě fungují. Za celou dobu byla potřeba řešit jedna malá reklamace, která byla během 24 hodin na místě rychle vyřešena. Pracovníci firmy jsou vždy příjemní, přesní a případný problém, který byl potřeba řešit, byl vždy rychle vyřešen k oboustranné spokojenosti. Firma disponuje kvalitním vedením (dřívější pracovníci dnes firmu vedou a jsou z nich špičkoví odborníci v oboru), i dostatkem nových kvalitních zaměstnanců, kteří je v montáži nahradili. Proto mohu firmu ENCOFA SERVIS s.r.o. jen doporučit.

Anita Nejedla

leden 2020

Řešení klimatizace pro byt cca 65 m2. Výborná domluva, osobní prohlídka a návrh nejvhodnějšího řešení podle potřeb zákazníka, přátelští a ochotní pracovníci, montáž proběhla týden po podpisu nabídky, domluvená cena byla dodržena, předání díla a zaškolení obsluhy, pracovníci po sobě vše uklidili...za mě mohu doporučit.

Jan Šmíd

leden 2020

Společnost ENCOFA mohu pro dodání klimatizace jen doporučit. Výborná komunikace, profesionalita, kvalita a vstřícnost!

Martin Doucha

leden 2020

Odborná a profesionální práce i přístup pracovníků. Velká spokojenost, doporučuji.

Petr Polák

leden 2020

Výborná firma, milí a spolehliví pracovníci. Schopní řešit inteligentně i nestandardní instalaci (chalupa, do památkového objektu apod). A hezky po sobě vždy uklidí :)

Tomáš Baránek

leden 2020

Výborná domluva, profesionální přístup. Montáž byla výborně provedena, všechny díry zapraveny, pouklízeno. Není co vytknout.

Radek Majer

leden 2020

Firmu ENCOFA SERVIS ,s.r.o. mohu vřele doporučit. Profesionální přístup při vytváření projektu na technologii chlazení pro cca 10000m2 v naší výrobní hale v Brně. Kontakt jsem dostal na doporučení a nemohu si vynachválit. Rychlý a proaktivní přístup, optimalizace nabídky ve finální fázi nebyla ze strany společnosti problém a k tomu seriózní jednání. V budoucnu bych společnost opět využil.

Jan Kolesa

listopad 2019

Moc děkujeme pracovníkům firmy ENCOFA SERVIS za zajištění a instalaci klimatizace do našeho domku. Příjemní a rychlí techničtí pracovníci, vstřícný a komunikativní jednatel a za necelý den výkonná, tichá a pěkná klimatizace ve všech místnostech. Ještě jednou děkujeme! Hana a Zdeněk Žaludovi z Rajhradic

Zdenek Zalud

listopad 2019

Firma ENCOFA SERVIS s.r.o. mi dnes montovala klimatizaci od LG a můžu je
velmi doporučit. Od prvního kontaktu a nabídky, přes domluvení termínu, až k vlastní realizaci šlo vše jak po másle. Perfektní vystupování i kontakt se zákazníkem, vstřícný a milý přístup, profesionální, čistá a kvalitní práce. Takhle si představuji skvělou firmu. Jen tak dál.

Michal Moravec

říjen 2019

Seriozni a bezproblemove jednani. Pri zmenach z nasi strany ci ze strany firmy byla snaha o maximalne proklientsky pristup. Velmi dobry pomer cena/vykon. Firmu vrele doporucuji. Petr J.

Petr Jeski

říjen 2019

Vstřícné jednání, profesionální montáž, více takových firem.

Tomáš Dřínovský

říjen 2019

Profesionální, vstřícní, milí a kvalitní od objednávky po realizaci... a ne pouze do doby, kdy měl člověk zaplatit :D

Řešení i montáž třech samostatných jednotek rychle, kvalitně, čistě a hlavně vstřícně a se snahou co nejméně zasahovat do konstrukcí domu.

Prostě místo jednoduše a rychle, ale ne esteticky to udělali na přání, čistě a vše po sobě uklidili...

Martin Slaichrt

zaří 2019

Strašne spokojenej. Klimatizaci jsem mel z jine firmy, havarijny stav, a firma mi oznamila za mesic. Oslovil jsem fa ENCOFU, poradili, nasli sme reseni, servisak prisel, odstranil chybu, udelali ponuku na druhu klimatizaciu do pokojiku k detskam. Do tydne prisli, namontovali za 2hodky, odskusali, zaucili....Prebrali zaruku tej prvni z jine firmy, a vyjezd technika s opravou my odpustili, kedze jsem od nich koupil dalsi...

Mam taky firmu a zakladam si na preciznosti, takze jsem rad, ze firmy ako Encofa jeste jsou, a delaji svoji praci ako ma byt a cest svojmu menu.

Jen muzu doporucit...

Void Scope

září 2019

Dne 21.8.2019 mi montovali 2 pracovníci společnosti Encofa do bytu klimu. Naprostá spokojenost. Byli profesionální, ochotní, vše po sobě uklidili. Vše šlape na jedničku. Velká pochvala, takhle by to mělo vypadat. Kéž by takovýchto firem bylo víc ...

Aleš Kreidl

srpen 2019

Nevedel som ako klimatizáciu u nás dobre vyriešiť, chýbala mi technická dokumentácia (klimatizáciu sme umiestňovali na strechu a nevedeli sme kade sa budú dať natiahnúť trubky), ale páni z Encofy sa ničoho nebáli a najprv všetko skvele navrhli a následne spracovali! Tiež veľmi dbali na to aby všetko bolo ako predtým (dôkladne upratali a vrátili nábytok na svoje miesto) a tiež sa snažili všetko umiestniť tak aby klimatizácia pôsobila čo najmenej rušivo :) Klobúk dolu a určite všetkým doporučujem, a dvojnásobne tým ktorý presne nevedia ako by sa to dalo spraviť v ich byte či dome.

Oliver Rýdzi

srpen 2019

Už při první návštěvě bylo vidět, že je to profi firma, která umí a ví, žádný amaterizmus, jako jiný nabídky. Cenově velice solidní nabídka na klimatizace a práci s materiálem, rychlost a okamžitá reakce na objednání, vyhovění termínu a bezproblémová instalace hned dvou jednotek u mne na dvou bytech. Společnost ENCOFA SERVIS jednoznačně doporučuji!

David Trucka

květen 2019

S instalací klimatizace jsme moc spokojeni. Technici pracovali jako sehraný profesionální tým. Od přípravy před montáží (zakrytí, přesun nábytku) až po konečný úklid (vysátí podlah, nábytek daný na původní místo) bylo všechno perfektní a za pár hodin měli hotovo. děkujeme a doporučujeme firmu Encofa dál.

Simona

květen 2019

Veškerá komunikace, provedená práce a servis kolem příkladný. Kéž by to tak bylo u všech. Doporučuji!

Zdenek Madera

květen 2019

Společnost Encofa jsem si vybral na řešení chlazení v rodinném domku, vše proběhlo v naprostém pořádku, od návrhu až po finální instalaci, sehraný profesionální tým, jasné obchodní podmínky, rozumná cena. Děkuji a doporučuji!

Jaromír Skřivan

únor 2019

S firmou Encofa Servis s.r.o. spolupracujeme už delší dobu. Instalace klimatizace ve firemních prostorách a následný servis.
Naprostá spokojenost, rychlá a kvalitní práce. Není co vytknout. Můžeme jen doporučit.

Natalia Chmelařová

listopad 2018

Naprostá spokojenost, perfekní domluva, dobrá cena, rychlá, kvalitní a čistá práce, po roce nabídnou servisní prohlídku. Toto jsou prostě služby jak mají být. Byli mi doporučeni a já je doporučuji dál.

Tomáš Matoušek

listopad 2018

S firmou Encofa Servis s.r.o. jsme byly velmi spokojení. Především s provedením práce. Jsou to opravdu profesionálové kterých už moc v dnešní době u nás není. Instalovaly jsme klimatizaci do celého dvoupodlažního rodinného domu. Vše bylo provedeno během jednoho dne. Pracovali u nás dohromady tři synchronizované skupiny. Vše co bylo potřeba si sami zakryli. Pánové po sobě uklidili a vše dali do původního stavu. Na všem se bylo možné během montáže domluvit k maximální spokojenosti na naší straně.

Václav Štikarovský

září 2018

Profesionální přístup! Technik navrhl řešení na míru, o montérech jsem pomalu ani nevěděl a najednou bylo doma chladno. :) Díky za perfektní práci! PS: Záruka 5 let mě nechává ledově klidným... :D

Tom Parobek

říjen 2017

Precizně odvedená práce, vstřícné a profesionální jednání. Velice ochotně poradí a navrhnout vhodné řešení. Rychlá dodávka i montáž. Vřele doporučuji.

Jan Brehový

červen 2017

Oceňuji přístup montážníků, výborná domluva a vstřícné jednání.

Tomáš Dřínovský

duben 2017

Velmi rychlá dohoda a příznivá cena. Celková instalace zabrala 4 hodiny, čistá, rychlá práce.Velmi příjemné jednání. Doporučuji

Frank Burda

červen 2014

Přehled klimatizací podle výrobců

Daikin Ururu Sarara

 • Optimální výkon
 • Inteligentní řízení vlhkosti
 • Větrání čerstvým vzduchem

Ururu Sarara je nejlepší klimatizace na trhu s energetickou účinnosti A+++ během chlazení i při regulaci vlhkosti. Dokáže totiž nejen klimatizovat, ale také velmi účinně...

Daikin Stylish

 • Navrženo pro splnění vašich potřeb
 • Prémiové chlazení a vytápění
 • Nejlepší výkon ve své třídě

Stylish je přiléhavé jméno pro naše nové, pevně zabudované, vnitřní klimatizační jednotky. Nad ostatními vynikají nejen skvělým výkonem pro chlazení i případné vytápění, mnoha...

Potřebujete radu?

S výběrem vám pomůžeme ještě dnes!

Chcete poradit, jaké řešení je pro vás nejlepší? Rádi vám řekneme náš odborný názor. Za kolik? Zdarma. Proč? Protože plánovat se vyplatí – i nám! 

Kontaktní formulář

Ochrana osobních údajů

Děkujeme za důvěru! Ozveme se během několika hodin

Zatím se pokuste to vedro vydržet. Nebojte, dnes už naposledy.

Showroom klimatizací CZ

Prohlédněte a vyzkoušejte si klimatizace v novém showroomu

Adresa: Rohlenka 260, 664 51 Jiříkovice
Otevírací doba: Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 13:00
vždy po předchozí domluvě
Telefon: +420 722 020 777
+420 723 820 007

S výběrem toho správného zařízení vám rádi poradíme a naceníme přesně na míru

Naše produkty poctivě testujeme. Ručíme vám za to, že společně vybereme to nejlepší řešení. Stačí, když nám na sebe necháte kontakt a my se ozveme, než řeknete švec. 

Nikdy žádné nevyžádané telefonáty mimo nabídky na míru pro vás. Slibujeme.

Děkujeme za důvěru! Ozveme se během několika hodin

Zatím se pokuste to vedro vydržet. Nebojte, dnes už naposledy.

nebo