Klimatizace pro pohodovou domácnost

Nic není tak horké, jak se zdá. Namísto tiché domácnosti je dobré mít tichou domácí klimatizaci. Pomůžeme vám s výběrem, odpovíme na všechny otázky, doporučíme řešení. Našim cílem je vaše spokojnost a pohoda. Klimatizace pro domácnosti nás zkrátka baví a víme o nich vše. Nechte si poradit od odborníků, kteří mají zkušenosti i s těmi nejnáročnějšími požadavky.

Splitovou nebo multisplitovou klimatizaci?

Splitová klimatizace je v současné době nejpoužívanější typ klimatizace. Skládá se z jedné kondenzační jednotky umístěné venku a jedné vnitřní jednotky s chladičem, ventilátorem a filtrem vzduchu. Tato jednotka je pevně umístěná na stěně, nad dveřmi či pod parapetem. Zkrátka tam, kde ji uvnitř domácnosti potřebujete. Venkovní i vnitřní část je navzájem propojena. Provoz splitové klimatizace je tichý, přitom bezpečně zajišťuje správné proudění vzduchu v místnosti a stálou, požadovanou teplotu. Multisplitová klimatizace kontroluje teplotu ve více místnostech zároveň. Na jednu venkovní jednotku lze napojit hned několik vnitřních jednotek, přičemž teplota v každé místnosti se ovládá samostatně a může být tedy rozdílná.

Online kalkulačka

aneb kolik vás to bude stát

Je vám z některých překvapení horko? U nás se ceny bát nemusíte. Zchladíme vás i vašeho souseda. Spočítejte si orientační cenu svého řešení na míru. Cena klimatizace do bytu nebo rodinného domu jednoduše, na dvě kliknutí, pomocí naší online kalkulačky.

Objem klimatizované místnosti [m3]

Počet klimatizovaných místností [cca 60 m3/místnost]

  • 60
  • 90
  • 120
  • 200
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cena vybraného řešení: 28 700 vč. DPH

Informace o ceně zvoleného systému je orientační, zahrnuje dodávku zařízení včetně montáže, CU potrubí do 3 metrů a spojovacího materiálu.

Líbí se? Tak nás jednoduše poptejte >

Přehled klimatizací podle výrobců

Klimatizace LG

Značka LG nabízí svým zákazníkům nabízí kvalitní, funkční, ale zároveň krásné výrobky. A toho se drží i v případě klimatizačních jednotek.

Klimatizace SAMSUNG

Klimatizační řešení na míru, která vyhoví všem požadavkům vaší domácnosti.

Klimatizace Toshiba

Společnost Toshiba přináší inovativní technologická řešení klimatizací a v této oblasti vlastní také řadu unikátních patentů.

Naše reference aneb koho už chladíme

Rodinný dům v Brně, Traubova ulice – ochladili jsme v horkém létě uměleckou sbírku i jejího majitele

V horkém tropickém létě trpí jak lidé, tak i jejich miláčci, například krásné obrazy. Naše designově navržená splitová nástěnná klimatizace LG ARTCOOL GALLERY, která získala designové ocenění Red dot award, svým velkým výkonem 3,5 kW a převratnými top technologiemi nového majitele nejen ohromila, ale v tropickém létě i příjemně ochladila. Plasma filtr, možnost změny obrázků za sklem, automatické čištění a především nadčasový design k dalším uměleckým dílům v domě totiž rozhodně patří.

Rodinný dům Pozořice – s designovou klimatizací se každý film stává uměleckým zážitkem

V tropickém létě se už filmoví fanoušci nemusí při sledování filmů ochlazovat sledováním hororů, aby jim běhal mráz po zádech.

Majitel tohoto rodinného domu se rozhodl, že si své oblíbené filmy vychutná komfortně po celý rok. Proto si vytvořil vlastní prostorný filmový sál s velkou obrazovkou a surroundovým zvukem. Aby umělecký zážitek z filmů byl co nejlepší, použil naši designovou nástěnnou klimatizaci LG ARTCOOL, která jej svým velkým chladícím výkonem 3,5 kW dokázala i v tropických vedrech realisticky přesunout při filmu Zmrzlá zem na Aljašku.

Byt s kazetovou klimatizací - budete hvězdou každého večírku

Nejlepší letní večírky se pořádají v domech se zahradou. Na garden party se každý těší, ale když je v tropickém létě pozvaný do bytu, to už je s účastí horší.

Majitel tohoto bytu však pořádá večírky i v tropických letních večerech, protože si už na jaře zakoupil naši kazetovou klimatizaci FUJITSU, kterou pozvaní hosté ani nevidí. Je totiž nenápadná, elegantní a její lamely zajišťují proudění vzduchu po celé místnosti, takže se už netvoří hloučky jen u okna a balkonu. Navíc díky neobvyklé tichosti této klimatizace se hosté slyší, i když stojí na opačné části místnosti.

Od té doby je hostitel velmi spokojený, protože jsou spokojení i jeho hosté, kteří se sem i v tropických dnech rádi vracejí.

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli klimatizací

Vsázíme na ověřenou kvalitu, kterou roky dokazují renomovaní výrobci klimatizací. Máme uzavřené partnerské smlouvy na dodání i servis všech typů klimatizací. Kéž by vše bylo tak snadno ovladatelné jako klimatizace od ENCOFA.

Mám zájem o klimatizaci -

Poptávka je nezávazná. Poradíme Vám s výběrem nevhodnějšího řešení a upřesníme cenu.

Zavolejte nám:
+420 722 020 777
Nebo

Ochrana osobních údajů