Klimatizace pro nejvíc cool firmy

Plánujete hvězdnou budoucnost vaší společnosti? Pokud se u vás zaměstnanci nebo návštěvníci od dubna do září pečou jako ve skleněném pekle, můžete na lepší zítřky rovnou zapomenout.

Nechte si od nás vypracovat projekt na klíč a nedovolte výkyvům počasí brzdit křivku růstu vaší firmy. Instalací klimatizace chod ani provoz vašeho podniku nijak neovnime.

Klimatizace LG
Klimatizace SAMSUNG
Klimatizace Toshiba
Klimatizace Daikin

Zdarma připravíme projekt vaší nové vzduchotechniky na míru

Zajistíme kompletní montáž klimatizace bez omezení provozu

Uklidíme, provedeme diagnostiku a nastavíme všechna zařízení

Čekáme na telefonu, po objednání servisu jsme u vás do 24 hodin

Chladíme a vytápíme kanceláře, průmyslové haly, hotely i nemocnice

Klimatizace vám pomůže udržet příjemné prostředí po celý rok. V létě chladí, v zimě hřeje a dokáže vyřešit také váš problém s přebytečnou vlhkostí vzduchu nebo s dusnem. Navíc je to i neohrožený bojovník proti vzdušným nečistotám, bakteriím a virům.

Administrativní prostory: od zasedací místnosti po open space

Jste chytří a víte, že spokojení lidé tvoří základ každé úspěšné organizace. Dopřejte svým zaměstnancům optimální pracovní klima. Odvděčí se vám úsměvy a vyšší produktivitou. V propocené košili nebo s rampouchy u nosu se svět mění těžko.

Velké průmyslové budovy: od výrobny potravin po montážní halu

Bojíte se vysokých výdajů za chlazení velkých prostor? Nebo máte strach, že vám montáž vzduchotechniky naruší pracovní činnost? Zbytečně. Náš zkušený tým vám zdarma propočítá nejefektivnější řešení. Instalace za plného provozu nebo v noci je pro nás hračka.

Specifická místa a objekty: od serverovny po laboratoř

A pokud potřebujete zajistit prostor se speciálním prostředím, kde záleží na každém půl stupni teploty a vlhkosti, kde antibakteriální filtrace musí být precizní jako švýcarské hodinky nebo kde klimatizace nesmí narušit dokonalý interiér, dostáváte se k naší nejsilnější disciplíně. Poradili jsme si s místností plnou citlivých obrazů, výzkumnou laboratoří, bankou i televizním studiem. Co pro nás máte vy?

Proč si vybrat nás?

Klimatizace nemusí být hranatý strašák pod stropem. Dáváme si záležet na celkovém dojmu. Co se jiným firmám dělat nechce, zařídíme bez kapky potu. Ať to prostě dobře funguje a taky skvěle vypadá.

Zajistíme projekt, kompletní montáž včetně zednické, malířské a elektrikářské práce, nastavení i pravidelné čištění klimatizace. A servis? Ten zvládneme do 24 hodin i o víkendech. Náhradní díly máme vždy na skladě, a dokonce jsme pojištěni proti škodám na majetku až do výše 30 milionů.

Nikdy vám neprodáme laciné žluté krabici, které za dva roky budete muset vyměnit. Naše zařízení poctivě vybíráme a testujeme. Klimatizace a vzduchotechnika nás prostě baví a víme o nich vše. A taky za to ručíme.

Projekt na klíč zdarma

Přes 5000 úspěšných montáží

Ověřené produkty

Záruka 5 let

Špičkové poradenství

Servis do 24 hodin

Potřebujete radu?

Řekněte si o nezávaznou konzultaci

Chcete poradit, jaké řešení je pro vaše firemní prostory nejvhodnější? Rádi vám řekneme náš odborný názor. Za kolik? Zdarma. Proč? Protože plánovat se vyplatí - i nám!

S výběrem klimatizace vám rádi poradíme a naceníme přesně na míru

Naše produkty poctivě testujeme, ručíme vám za to, že společně navrhneme nejlepší řešení. Stačí, když nám na sebe necháte kontakt. Ozveme se ještě dnes.

Nikdy žádné nevyžádané telefonáty mimo nabídky na míru pro vás. Slibujeme.

Děkujeme za důvěru! Ozveme se během několika hodin

Zatím se pokuste to vedro vydržet. Nebojte, dnes už naposledy.

nebo