Klimatizace pro nejvíc cool firmy

Administrativní prostory - vytvořte ideální pracovní klima

Proč jste přišli na stránky s klimatizací? Protože jste chytří a víte, že klimatizaci od Encofy začnete využívat do pár dnů a pak již po celý rok! (Ano, klimatizace umí vzduch i ohřát, čistit a zvhčovat). Nechte si od nás udělat nacenění na korunu přesně.

Plánujete hvězdnou budoucnost pro vaši firmu? Dopřejte ji optimální teplotu za každého podnebí! Instalací klimatizace nijak neovlivníme provoz vaší haly nebo kanceláře.

Průmyslové haly - ochraňte vaše drahé přístroje

Léto končí, ale co nevidět bude zpět. Neunáhlete se při výběru klimatizace do průmyslové haly. Co nevyužijete v zimě, v červnu jako když najdete. Díky 5 leté záruce si nemusíte dělat hlavu s pár měsíci nižšího provozu. Kdo nic nedělá, nic nepokazí. Proto jsme pojištěni proti škodám na majetku do výše 10 milionů.

Serverovny a specifické objekty - ať výkyvy počasí neovlivní křivku růstu vaší firmy

Věděli jste, že nejideálnější místo pro umístění serveru je lednička? To by ale byla drahá sranda! Vyberte si v Encofě klimatizaci od renomovaného výrobce s úsporným řešením přesně pro vaši situaci. V případě havárie či poruchy vyšleme servisní tým na zavolání. Náhradní díly máme vždy na skladě.

Máte na hale solární panely? Pohánějte jimi vaši klimatizaci a ušetříte peníze i životní prostředí.

Rychlé dodání řešení

Realizujeme projekty na klíč

Chcete jen špičkovou kvalitu zařízení a odvedené práce. Jak jinak. Proto jsme z prodloužené 5 leté záruky na vybrané zařízení a montáže udělali samozřejmost. A střídání ročních období vás už nebude trápit…

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli klimatizací

Vsázíme na ověřenou kvalitu, kterou roky dokazují renomovaní výrobci klimatizací. Máme uzavřené partnerské smlouvy na dodání i servis všech typů klimatizací. Kéž by vše bylo tak snadno ovladatelné jako klimatizace od ENCOFA.