Klimatizace Samsung – nechte se inspirovat

Inspirovat svět inovativními technologiemi. To je hlavní poslání společnosti Samsung. A drží se ho se vším všudy i v případě klimatizací. Ty firma vyrábí už od roku 1980. Od té doby nabízí velké množství klimatizačních jednotek pro vaši malou domácnost, i do velkých firem.

Novinky a technologické vymoženosti

Klimatizace Samsung v první řadě disponují speciální, vysoce účinnou trojúhelníkovou architekturou. Tato konstrukce umožňuje použít větší ventilátor a přináší širší povrch pro přívod vzduchu. Díky tomu klimatizace zvládne distribuovat vzduch s větším dosahem.

Navíc klimatizace nabízí technologii Easy Filter Plus, která díky antibakteriální a antivirové povrchové úpravě velmi účinně vychytává všechny nečistoty ze vzduchu, díky čemuž budete mít doma mnohem zdravější a příjemnější prostředí.

Pro náročnější uživatele vyvinula firma technologii Wind FreeTM. Ta distribuuje vzduch po celé místnosti pomocí 21 000 mikrootvorů, čímž zachovává příjemný chlad po celou dobu používání. Systém je navíc vybaven režimem dvoufázového chlazení. Rychlé chlazení nabídne stejnojmenný režim a udržení nastavené teploty pak zvládne režim proudění vzduchu. Zároveň vzduch proudí několika různými směry, čímž je možné dosáhnout ideální teploty.

Klimatizační systém Samsung také využívá osmipólové elektromotory, které jsou součástí invertorové technologie. Lépe ochladí, ale neplýtvá energií.

Samsung klimatizace

Kterou vybrat?

Z široké nabídky klimatizací si musíte vybrat postupně podle toho, co od klimatizace očekáváte a podle toho, jak moc jste nároční. Třeba venkovní klimatizační jednotka RAC Wall Mount Wind-Free Standard Indoor Unit v sobě spojuje všechny popsané nejmodernější technologie.

Technologii Wind FreeTM, osmipólovou digitální invertorovou technologii, trojúhelníkový tvar a navíc ještě Wi-Fi control, která vám pomocí Smart Home aplikace umožní vaši klimatizaci ovládat odkudkoliv.  

Pro méně náročné uživatele, kterým stačí skutečně jen funkční klimatizace, je tu RAC Nástěnná Wind-Free Standard, která disponuje pouze 21 000 otvory Wind FreeTM, díky čemuž udržuje v místnosti velmi příjemné ovzduší.

 

Všechny klimatizace od SAMSUNGU najdete přehledně na jednom místě zde.

Ozvěte se nám

Chcete mít doma příjemně? Ozvěte se nám! Rádi vám zpracujeme nabídku na míru, jejíž součástí je i obhlídka na místě. Nezávazně a zdarma. Pošlete zprávu nebo nám zavolejte na +420 722 020 777.


Ochrana osobních údajů

Děkujeme za důvěru! Ozveme se během několika hodin

Zatím se pokuste to vedro vydržet. Nebojte, dnes už naposledy.