Klimatizace Toshiba – kus pro každého

Společnost Toshiba přináší inovativní technologická řešení již od roku 1875, kdy Japonská firma vznikla. S první klimatizací přišla firma v roce 1953 a od té doby přinesla na trh obrovské množství kvalitních klimatizačních jednotek.

Čím se může chlubit?

Klimatizace Toshiba zaručují tichý a stabilní provoz, a to především díky speciálnímu Toshiba Twin Rotary kompresoru. Ten je velmi mechanicky stabilní a umožňuje plynule řídit výkon. Klimatizace také na plný výkon pracuje přibližně 15% své funkční doby. Invertorové řízení umožňuje řídit okamžitý výkon a zajistit tak stálou teplotu bez neustálého zapínání a vypínání.

Toshiba také pro pohon kompresoru využívá vlastní hybridní invertorové zařízení, které reguluje okamžitý výkon kompresoru dvěma způsoby. Pomocí pulzně amplitudové modulace, která je aktivována ve chvíli, kdy je teplota v místnosti jiná než požadovaná, nebo pulzně šířkové modulace, která už pouze dosaženou požadovanou teplotu udržuje s nejnižší možnou spotřebou energie.

Toshiba klimatizace

Klimatizace pro všechny

Toshiba nabízí řešení pro domácnost i pro podniky. V řešení pro domácnost si můžete ještě vybrat mezi multi-splitovým řešením pro více místností, nebo splitovým pro jednu jedinou místnost.

Pro milovníky sofistikovaných kousků tu je třeba klimatizační jednotka Daiseikai 9, které využívá ekologičtější chladivo R-32. Maximální energetická účinnost je A+++. Zároveň umožňuje 3D distribuci vzduchu. Stejně tak klimatizaci můžete nastavit na úsporný režim ECO. Pro větší uživatelský komfort dokonce obsahuje Daiseikai 9 i samočistící funkci, která automaticky vysuší výměník tepla.

Pro méně náročné je v nabídce základní řada Seiya. Ta obsahuje standardní vzduchový filtr, moderní kompaktní invertor a dokonce i propojení s wi-fi. Jako zdroj energie pro topení klimatizace využívá okolní vzduch. Navíc dokonce Seiya disponuje funkcí tichého provozu Quiet.

 

Všechny klimatizace od Toshiba najdete přehledně na jednom místě zde.

Ozvěte se nám

Chcete mít doma příjemně? Ozvěte se nám! Rádi vám zpracujeme nabídku na míru, jejíž součástí je i obhlídka na místě. Nezávazně a zdarma. Pošlete zprávu nebo nám zavolejte na +420 722 020 777.


Ochrana osobních údajů

Děkujeme za důvěru! Ozveme se během několika hodin

Zatím se pokuste to vedro vydržet. Nebojte, dnes už naposledy.