Klimatizace Toshiba – kus pro každého

Čím se může chlubit?

Klimatizace Toshiba zaručují tichý a stabilní provoz, a to především díky speciálnímu Toshiba Twin Rotary kompresoru. Ten je velmi mechanicky stabilní a umožňuje plynule řídit výkon. Klimatizace také na plný výkon pracuje přibližně 15% své funkční doby. Invertorové řízení umožňuje řídit okamžitý výkon a zajistit tak stálou teplotu bez neustálého zapínání a vypínání.

Toshiba také pro pohon kompresoru využívá vlastní hybridní invertorové zařízení, které reguluje okamžitý výkon kompresoru dvěma způsoby. Pomocí pulzně amplitudové modulace, která je aktivována ve chvíli, kdy je teplota v místnosti jiná než požadovaná, nebo pulzně šířkové modulace, která už pouze dosaženou požadovanou teplotu udržuje s nejnižší možnou spotřebou energie.

Toshiba klimatizace

Klimatizace pro všechny

Toshiba nabízí řešení pro domácnost i pro podniky. V řešení pro domácnost si můžete ještě vybrat mezi multi-splitovým řešením pro více místností, nebo splitovým pro jednu jedinou místnost.

Pro milovníky sofistikovaných kousků tu je třeba klimatizační jednotka Daiseikai 9, které využívá ekologičtější chladivo R-32. Maximální energetická účinnost je A+++. Zároveň umožňuje 3D distribuci vzduchu. Stejně tak klimatizaci můžete nastavit na úsporný režim ECO. Pro větší uživatelský komfort dokonce obsahuje Daiseikai 9 i samočistící funkci, která automaticky vysuší výměník tepla.

Pro méně náročné je v nabídce základní řada Seiya. Ta obsahuje standardní vzduchový filtr, moderní kompaktní invertor a dokonce i propojení s wi-fi. Jako zdroj energie pro topení klimatizace využívá okolní vzduch. Navíc dokonce Seiya disponuje funkcí tichého provozu Quiet.

 

Všechny klimatizace od Toshiba najdete přehledně na jednom místě zde.