Svět klimatizací LG

LG byla založena v roce 1958. Za tu dobu vytvořila nejen nepřeberné množství výrobků, ale zároveň si postupně ujasnila svou firemní filozofii. Svým zákazníkům nabízí kvalitní, funkční, ale zároveň krásné výrobky. A toho se drží i v případě klimatizačních jednotek.

Trocha nadčasového designu

Pokud se rozhodnete pro klimatizaci LG, zjistíte, že máte na výběr z několika produktových řad. Mezi nejzajímavější patří řada LG Artcool Gallery, která je – jak sama značka hlásá – designovou revolucí v klimatizačních jednotkách.

Design řady je velmi minimalistický, a navíc jsou jednotlivé kusy vybaveny zrcadlovým sklem, díky čemuž bude nová klimatizace naprosto dokonale odrážet duch vašeho domova.

Výrobky jsou vybaveny invertorovým kompresorem, který vám zaručí nižší hlučnost a delší životnost výrobku, a to nejen díky jeho úsporným provozním frekvencím.++ Chlazení je díky němu rychlejší, ale úspora energie větší.

LG klimatizace

Klimatizace pro náročné i nenáročné

Nejpokročilejšími funkcemi v nabídce LG klimatizací disponuje řada Deluxe, která se vyznačuje především nízkým hlukem (19dB) a funkcí komfortní vzduch, která automaticky nastaví lamelu do takové pozice, aby co nejméně foukala na osoby v místnosti.

Klimatizace Deluxe mají navíc zabudovaný displej, který vám přesně řekne, kolik energie klimatizace spotřebovává. Je zde zabudovaný dokonce i ionizátor pro vytvoření ještě příjemnějšího prostředí.

Pro méně náročné jsou tu pak řady Standard a Standard plus. Obě mají sice pouze základní funkce, ale zároveň obsahují již zmíněnou jedinečnou technologii invertorového kompresoru a obě vynikají štíhlým designem, který do vašeho interiéru dobře zapadne. Výběr je tedy už jen na vás a vašich preferencích.

 

Všechny klimatizace od LG najdete přehledně na jednom místě zde.