Jak jednoduše pořídíte klimatizaci?

První kontakt

Pojďme se domluvit, jak zatočíme s horkem u vás doma

Už jste si někdy vybírali klimatizaci? Proškolený a prověřený personál vám se vším poradí.

Panelák je v létě skleněné peklo. Chcete klimatizaci a chcete ji rychle. Náš tým bojuje proti horku i o víkendu. Klimatizaci Encofa vám odborně nainstalujeme ve velmi krátkém čase. Představte si, že už zítra vám nebude horko… Stačí zvednout telefon, zavolat na  +420 722 020 777 a o vše ostatní se už postaráme.

Omrkneme místo činu a dohodneme cenu

Kam to nainstalujeme a co to bude stát

Přijedeme, omrkneme, dohodneme se na ceně a během pár dní máte doma chladný vánek, který zmrazí i cenu klimatizace (po první schůzce následuje návrh realizace, po kterém už se nikdy nemění cena). Buďte hrdina, pořiďte domů klimatizaci!

Obhlédnutí a upřesnění ceny
Uzavření a podpis smlouvy

Plácneme si a vedro se vám vyhne obloukem

Co dodáme a za co ručíme

Objednali jste si klimatizaci ENCOFA. Očekávejte příjezd montážního týmu v čístém oblečení, 5 letou záruku, pojištění a možnost splátek. Vybírat můžete z prémiových produktů značek LG, Toshiba, Daikin, Samsung. A vlna veder už nikdy nezasáhne váš domov.

Klimatizace montujeme již 10 let. Za tu dobu jsme jich nainstalovali celkem 2553. Svou práci umíme na jedničku, z celkového počtu zakázek přišla reklamace jen na 0,2 % případů. A ty jsme úspěšně vyřešili dřív, než byste řekli „klíma“.

My uděláme VŠE. Vy nemusíte NIC

Vše přikryjeme a pustíme se do práce

Ať už je vaším domovem panelákový byt v Brně, podkrovní doupě na Olomoucku nebo rodinný dům ve Vyškově, nám stačí, že nás pustíte dovnitř. Až odejdeme, nepoznáte, že jsme tam byli. Jen díky komfortní teplotě si možná někdy vzpomenete, že vás jednou navštívila ENCOFA.

Příprava pracoviště a realizace
Vše po sobě uklidíme

Až skončíme, uklidíme. Vy už jste se napotili dost

Umyjeme, zameteme, zrecyklujeme…

A až se horké babí léto zeptá “Cos dělal v létě,” odpovíte mu chladným vzduchem z Encofy.

Tím to ale nekončí. Encofu využijte nejen v létě k ochlazení vzduchu a větrání, ale také k vytápění, regulaci vlhkosti vzduchu či jeho filtraci po celý rok.

Od teď doma poroučíte dešti větru ovladačem

Jak co funguje a co dělat v případě problému

Naučíme vás klimatizaci ovládat pomocí dálkového ovladače a chytrého telefonu. Projdeme s vámi manuál a údržbu. V případě potřeby se vrátíme udělat roční servis.

Nyní jste vyzbrojeni moderní tichou domácí klimatizací. Už žádné štípance od komárů a bezesné tropické noci. Od teď se krásně vyspíte do dalšího letního dne.

Proškolení a servis

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli klimatizací

Vsázíme na ověřenou kvalitu, kterou roky dokazují renomovaní výrobci klimatizací. Máme uzavřené partnerské smlouvy na dodání i servis všech typů klimatizací. Kéž by vše bylo tak snadno ovladatelné jako klimatizace od ENCOFA.