Jak jednoduše pořídíte klimatizaci?

První kontakt

Domluvíme se, jak k vám domů přivést čerstvý vítr – do 24 hodin

Doma trávíme většinu volného času. Pokud se vám z vydýchaného vzduchu klíží víčka, i když je teprve ráno a kvůli horku se potí i akvarijní rybičky, jste tu správně. Pomůžeme vám zajistit ideální teplotu a neomezený přísun čerstvého vzduchu, aniž byste museli otevřít okno. Stačí, když nás kontaktujete a my vám pomůžeme vybrat ideální klimatizaci, rekuperaci nebo čističku vzduchu. 

Omrkneme místo činu a naplánujeme řešení vašich snů

Přijedeme, zaměříme, poradíme. Společně vyladíme návrh realizace přesně podle vašich požadavků a stanovíme pevnou cenu. Už žádné štípance od komárů a bezesné tropické noci.

Obhlédnutí a upřesnění ceny
Příprava pracoviště a realizace

My uděláme vše. Vy nemusíte nic

Očekávejte příjezd montážního týmu v čistém oblečení. Během několika hodin naši borci nainstalují ověřené zařízení s 5letou zárukou. Zvládneme zednické, elektrikářské i malířské práce. Váš jediný úkol je otevřít nám dveře.

Až skončíme, uklidíme. Vy už jste se natrápili dost

Zameteme, umyjeme, zrecyklujeme. Až odejdeme, nepoznáte, že jsme tam byli. Naši návštěvu vám bude připomínat jen úplně nová chuť do života, kterou jsme vám prostřednictvím našeho zařízení zajistili. Najednou totiž poznáte, jaké to je mít doma čerstvý vzduch a ideální teplotu. 

Vše po sobě uklidíme
Proškolení a servis

Odteď doma poroučíte větru a teplu na jediné kliknutí

Naučíme vás zařízení ovládat pomocí dálkového ovladače a chytrého telefonu. S klimatizací snadno nastavíte teplotu na ideální hodnotu. Jednotka se navíc postará i o větrání, vytápění, regulaci vlhkosti a filtraci vzduchu. Rekuperace nebo čistička vzduchu zajistí, že se vám bude dobře dýchat, aniž byste otevřeli okno. 

Prozkoumat nabídku produktů

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli klimatizací

Vsázíme na ověřenou kvalitu, kterou roky dokazují renomovaní výrobci klimatizací. Máme uzavřené partnerské smlouvy na dodání i servis všech typů klimatizací. Kéž by vše bylo tak snadno ovladatelné jako klimatizace od ENCOFA.