Jak jednoduše pořídíte klimatizaci?

První kontakt

Domluvíme se, jak zatočíme s horkem u vás doma – do 24 hodin

Panelák je v létě skleněné peklo. A vy už toho máte dost. Chcete klimatizaci a chcete ji rychle. Jenže nevíte, jakou vybrat? Stačí, když nám napíšete zprávu, o vše ostatní se už postaráme.

Omrkneme místo činu a naplánujeme řešení vašich snů

Přijedeme, zaměříme, poradíme. Společně vyladíme návrh realizace přesně podle vašich požadavků a stanovíme pevnou cenu. Už žádné štípance od komárů a bezesné tropické noci.

Obhlédnutí a upřesnění ceny
Příprava pracoviště a realizace

My uděláme vše. Vy nemusíte nic

Očekávejte příjezd montážního týmu v čistém oblečení. Během několika hodin naši borci nainstalují ověřené zařízení s 5letou zárukou. Zvládneme zednické, elektrikářské i malířské práce. Váš jediný úkol je otevřít nám dveře.

Až skončíme, uklidíme. Vy už jste se napotili dost

Zameteme, umyjeme, zrecyklujeme. Až odejdeme, nepoznáte, že jsme tam byli. Jen díky komfortní teplotě občas s úsměvem pohlédnete na vaši designovou klimatizaci na stěně, kam dokonale pasuje.

Vše po sobě uklidíme
Proškolení a servis

Od teď doma pouroučíte větru dešti na jedno kliknutí

Naučíme vás klimatizaci ovládat pomocí dálkového ovladače a chytrého telefonu. Využijete ji nejen ke snížení teploty a větrání, ale také k vytápění, regulaci vlhkosti vzduchu nebo jeho filtraci po celý rok. Jak zrovna potřebujete.

Vyberte si svoji klimatizaci

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli klimatizací

Vsázíme na ověřenou kvalitu, kterou roky dokazují renomovaní výrobci klimatizací. Máme uzavřené partnerské smlouvy na dodání i servis všech typů klimatizací. Kéž by vše bylo tak snadno ovladatelné jako klimatizace od ENCOFA.