Klimatizace Daikin Emura

S klimatizací Daikin Emura můžete svou domácnost chladit i vytápět. Navíc vám zajistí čistý a zdravý vzduch bez nepříjemných pachů či alergenů. Zaujme vás nejen svými inovativními technologiemi, ale také moderním designem.

  • Design s řadou ocenění
  • Prémiové chlazení a vytápění
  • Inteligentní čištění vzduchu
  • Nejlepší výkon ve své třídě

Cena jednotky na vyžádání

Líbivé řešení na míru

Přes 5000 úspěšných montáží

Ověřené produkty

Záruka 5 let

Špičkové poradenství

Expresní servis

Benefity

Čistý a zdravý vzduch

Daikin Emura se stará o čistý a zdravý vzduch pro vás a vaši rodinu. Jedinečný filtrační systém zachytí 99 % alergenů, jako je pyl, a eliminuje pachy, včetně pachů z tabáku a domácích zvířat.

Vytvořeno pro váš domov

Daikin Emura, držitel několika mezinárodních ocenění za design, je designovým doplňkem vašeho interiéru. Plus: se systémem Multi lze k jedné venkovní jednotce připojit až pět vnitřních jednotek, takže se Daikin Emura stane ideálním řešením pro celou vaši domácnost.

 

Energetická účinnost A+++

Daikin Emura získává 80 % energie ze vzduchu a pouze 20 % z elektřiny. Kromě toho jednotka dále snižuje spotřebu energie pomocí řady inteligentních technologií a energeticky úsporných nastavení.

Chytré ovládání klimatu

Daikin Emura nabízí různé způsoby řízení klimatu v domácím prostředí. Jednotku můžete ovládat pomocí infračerveného dálkového ovladače, aplikace Daikin Residential Controller na chytrém telefonu nebo hlasovým ovládáním prostřednictvím Alexy nebo Google Home.

Energeticky účinná klimatizace

K vytápění využívá 80 % obnovitelné energie ze vzduchu a 20 % elektrické energie.

Technologie řízení invertorem zvyšuje úsporu energie až o 30 %.

Spotřebu energie snižuje také inteligentní režim a možnost nastavení energetické účinnosti.

Dodává se s technologií Bluevolution, která dále snižuje nepříznivý vliv na životní prostředí a zlepšuje energetickou účinnost.

Mějte svou klimatizaci vždy pod kontrolou

Svou klimatizaci můžete mít stále pod kontrolou díky aplikaci Daikin Online Controller. Je to snadné – stačí si aplikaci stáhnout a jednotku Daikin Emura připojit k Wi-Fi. Pak už můžete své klima regulovat odkudkoliv.

Ke stažení

Název
Typ
Velikost
Split-Installer_Product catalogue_ECPCS20-000A_Czech
Katalogy
6MB
PDF

Potřebujete radu?

S výběrem vám pomůžeme ještě dnes!

Chcete poradit, jaké řešení je pro vás nejlepší? Rádi vám řekneme náš odborný názor. Za kolik? Zdarma. Proč? Protože plánovat se vyplatí – i nám! 

S výběrem toho správného zařízení vám rádi poradíme a naceníme přesně na míru

Naše produkty poctivě testujeme. Ručíme vám za to, že společně vybereme to nejlepší řešení. Stačí, když nám na sebe necháte kontakt a my se ozveme, než řeknete švec. 

Nikdy žádné nevyžádané telefonáty mimo nabídky na míru pro vás. Slibujeme.

Děkujeme za důvěru! Ozveme se během několika hodin

Zatím se pokuste to vedro vydržet. Nebojte, dnes už naposledy.

nebo