Klimatizace LG ARTCOOL GALLERY

LG ARTCOOL Gallery zapadne do každého interiéru. Díky svému minimalistickému designu a možnosti výměny fotografie nenaruší vzhled ani té nejvyladěnější domácnosti. Trojsměrné schéma navíc zaručí jemnější a přirozenější proudění vzduchu a kromě chlazení vám klimatizace LG zajistí bez problému i výkonné vytápění.

  • 3D proudění vzduchu
  • Tichý provoz díky LG DUAL Inverter Compressor ™
  • Ultratenká s vyměnitelnými obrázky na předním panelu
  • Vestavěný WiFi modul - ThinQ™
  • Energetická třída A++ / A+

Cena jednotky na vyžádání

Líbivé řešení na míru

Přes 5000 úspěšných montáží

Ověřené produkty

Záruka 5 let

Špičkové poradenství

Expresní servis

Benefity

Ultra tenká a minimalistická

Klimatizace LG ARTCOOL gallery díky svému stylovému a inovativnímu vzhledu dokonale zapadne do vašeho domova. 3D proudění vzduchu zaručuje díky trojsměrnému schématu proudění jemnější a přirozenější proudění vzduchu.

Ovládání chlazení odkudkoli

S aplikací LG ThinQ* můžete klimatizaci LG spustit nebo zastavit, změnit režim nebo nastavit teplotu bez ohledu na to, kde právě jste. Můžete použít také jednoduché hlasové příkazy prostřednictvím Asistenta Google**.

S aplikací LG ThinQ můžete klimatizaci LG spustit nebo zastavit, změnit režim nebo nastavit teplotu bez ohledu na to, kde právě jste. Můžete použít také jednoduché hlasové příkazy prostřednictvím Asistenta Google.

DUAL Inverter Compressor™

DUAL Inverter Compressor™ od společnosti LG řeší problém hluku a udržuje požadovanou teplotu, což vede k úspoře energie, delší výdrži a tichému účinnému chlazení a topení.

Tichý provoz

Klimatizace společnosti LG jsou při provozu tiché, neboť využívají jedinečný LG DUAL Inverter Compressor™, který odstraňuje nežádoucí hluk a umožňuje plynulý provoz.

Výkonné vytápění

Klimatizace LG udržují teplo vašeho domova v chladném počasí díky technologii DUAL Inverter Compressor™.

Vyměnitelné fotografie

Vystavte si své nejkrásnější fotografie, umělecká díla nebo jakékoli obrázky, které jsou pro vás důležité. Výměna obrázku je rychlá a snadná.

Potřebujete radu?

S výběrem vám pomůžeme ještě dnes!

Chcete poradit, jaké řešení je pro vás nejlepší? Rádi vám řekneme náš odborný názor. Za kolik? Zdarma. Proč? Protože plánovat se vyplatí – i nám! 

S výběrem toho správného zařízení vám rádi poradíme a naceníme přesně na míru

Naše produkty poctivě testujeme. Ručíme vám za to, že společně vybereme to nejlepší řešení. Stačí, když nám na sebe necháte kontakt a my se ozveme, než řeknete švec. 

Nikdy žádné nevyžádané telefonáty mimo nabídky na míru pro vás. Slibujeme.

Děkujeme za důvěru! Ozveme se během několika hodin

Zatím se pokuste to vedro vydržet. Nebojte, dnes už naposledy.

nebo