Získejte k multisplit klimatizaci čističku vzduchu ZDARMA

Venku přituhuje a vy si říkáte, že je to poslední období kdy byste uvažovali o pořízení klimatizace? Chyba! Máme pro vás totiž nabídku, která se neodmítá. Stačí si pořídit multisplit klimatizaci a radost bude možná větší než u vánočního stromku. Pojďte se o akci dozvědět více.

Venku přituhuje a vy si říkáte, že je to poslední období kdy byste uvažovali o pořízení klimatizace? Chyba! Máme pro vás totiž nabídku, která se neodmítá. Stačí si pořídit multisplit klimatizaci a radost bude možná větší než u vánočního stromku. Pojďte se o akci dozvědět více.

Proč si vlastně pořídit multisplit klimatizaci?

Multisplit klimatizace se hodí všude tam, kde chcete chladit nebo vytápět více místností. Oceníte ji v rodinných domech, větších bytech i kancelářích. Umožní totiž připojení až 5 vnitřních jednotek k jedné vnější. Každá místnost tak může mít svoji vlastní vnitřní jednotku a vy jako pán teploměru nastavíte na pár kliknutí teplotu v každé místnosti individuálně. Navíc jsou multisplit systémy obvykle energeticky účinnější a vy tak ušetříte i nějaké náklady na provoz. 

V létě chladí, v zimě hřeje

Možná si právě říkáte něco jako: „No dobře, akce vypadá fajn, k čemu mi ale bude klimatizace, která chladí, když nám na dveře klepe zima?“ Díky tepelnému čerpadlu dokáže klimatizace také účinně topit. A to i když venkovní teplota klesne hluboko pod nulu (zvládne až -15 °C). Největší účinnost má ale právě kolem nuly. V takovém případě můžete oproti klasickému elektrickému vytápění ušetřit až 70 % nákladů. Topení klimatizací je navíc opravdu rychlé. Už za 10 minut můžete mít v místnosti příjemně teploučko. A tím výhody klimatizace rozhodně nekončí. Umí také chladit, regulovat vlhkost nebo filtrovat nečistoty.

K multisplit klimatizaci u nás získáte čističku vzduchu v hodnotě 15 642 Kč ZDARMA 

Aby se vám do těch mrazivých ran lépe vstávalo, připravili jsme si pro vás jedinečnou akci. Stačí si do konce prosince pořídit multisplit klimatizaci a radost bude veliká. Při nákupu od nás totiž dostanete čističku vzduchu Daikin Ururu ZDARMA. Kromě toho, že získáte spolehlivého pomocníka, který vám nabídne ideální teplotu 365 dní v roce, budete dýchat ten nejčerstvější vzduch. Čistička vzduchu Ururu je jednou z nejtišších na evropském trhu. Vysoce výkonný elektrostatický HEPA filtr se jen tak neucpe a není třeba ho měnit po dobu 10 let. Díky zabudované nádrži dokáže čistička navíc udržet komfortní úroveň vlhkosti. S pomocí elektronů, které spouštějí chemické reakce v částicích ve vzduchu, štěpí Flash Streamer alergeny, jako jsou pyly a plísně, a odstraňuje nepříjemné pachy. Vzduch je pak lepší a čistší.


Máte zájem? Stačí se ozvat a my se postaráme o všechno ostatní.

+420 722 870 008 info@encofa.cz
 

Ozvěte se nám

Chcete mít doma příjemně? Ozvěte se nám! Rádi vám zpracujeme nabídku na míru, jejíž součástí je i obhlídka na místě. Nezávazně a zdarma. Pošlete zprávu nebo nám zavolejte na +420 722 020 777.


Ochrana osobních údajů

Děkujeme za důvěru! Ozveme se během několika hodin

Zatím se pokuste to vedro vydržet. Nebojte, dnes už naposledy.