Příběhy spokojených zákazníků

Nejsme žádní zelenáči. Chladíme tisíce domácností, stovky firem a specifických objektů od hal přes nemocnice, laboratoře až po serverovny. Pracujeme rychle a čistě. Přesvědčte se sami.

Mountfield

Videoreportáž: Rodinný dům Rozstání
- z obav se stala láska na celý život

Domácnosti
2021

Co vše se musí probourat? Jak budou vypadat instalační lišty? A opravdu bude provoz tak drahý, jak říkali přátelé? Mladá rodina v novém domku se klimatizace zprvu bála, probdělé letní noci je ale přiměly strach překonat.

A nelitují. Díky mobilní aplikaci si doma pohodlně vyvětrají a vychladí už cestou z práce. Ráno dokonce klimatizaci zapínají místo podlahového topení. Je to prý mnohem rychlejší a náklady jsou nízké. Instalace zařízení se navíc obešla bez sbíječky i kladiva. Za necelé tři hodinky bylo hotovo.

Jak se mladé rodině s novou klimatizací žije, které funkce si nejvíc oblíbili a co je překvapilo na hladké montáži? 

Opravdu profesionální a prozákaznický přístup. Klimatizaci mi do bytu instalovali před rokem a všechny jednotky bez problémů běží. Drobnou závadu na čerpadle kondenzátu mi bez řečí vyřešili výměnou celého čerpadla v rámci záruky. Maximální spokojenost.

Pavel Mises

srpen 2020

S firmou Encofa servis, s.r.o. jsem poprvé spolupracoval před 6-ti lety. Tehdy jsem potřeboval z důvodu rekonstrukce střechy demontovat 8 venkovních jednotek klimatizace a potom je opět namontovat. Jednání s firmou probíhalo hladce a servisní pracovníci provedli demontáž a následnou montáž a oživení jednotek ve výborné kvalitě a rychle. Po dobrých zkušenostech jsem firmu loni oslovil s dodávkou 2 ks jednotek na novostavbu mého RD. Vše proběhlo bez problému a mohu jen tuto firmu všem doporučit.

Radko Dvorský

červen 2020

Dodanie v kratkom termine a na cas (objednanie 11.6., montaz 24.6.). Montaz bez problemov. S personalom sa dobre komunikuje a su flexibilni. Odporucam kazdemu.

Robert Varga

červen 2020

Velká spokojenost. Oslovila jsem firmu na základě doporučení. Už jednání s firmou mně přesvědčilo, že jsem si ji vybrala správně, i když byla trochu dražší než ostatní nabídky. Při realizaci jsem byla nadmíru spokojená, velice příjemní technici, kteří vše namontovali , upravili a uklidili. Nedopatřením přijeli o den později , omluvili se a ponížili celkovou cenu o nemalou částku. Firmu Encofa servis doporučuji.

Veitová Zuzana

červen 2020

S touto firmou spolupracuji již několik let a nikdy nebyl s ničím problém. Profesionální přístup, perfektně odvedená práce za rozumné peníze. Pokud klimatizaci tak od firmy Encofa servis!

Jakub Nešuta

květen 2020

Se společností ENCOFA SERVIS s.r.o. mám několika leté zkušenosti v rámci své odborné profese energetika. Využil jsem tedy jejich služeb i v soukromí, a to při instalaci klimatizace do rodinného domu. Opět jsem byl s odvedenou prací nadmíru spokojen. Technici jsou pečliví, komunikativní, odborně velmi zdatní a v neposlední řadě čistotní. S čistým svědomím společnost ENCOFA SERVIS s.r.o. vřele doporučuji.

Tomáš Navrkal

květen 2020

Od této firmy a jejich zaměstnanců mohou zákazníci očekávat opravdu kvalitní montáž a servis klimatizací. Při montáži člověk kromě samotné kvality odvedené práce ocení zejména to, že práce je udělaná tzv. načisto a není třeba dále byt či dům uklízet. Při servisu je zase velkou výhodou časová flexibilita, kdy se vám zaměstnanci snaží vyjít maximálně vstříc. V neposlední řadě musím ocenit rychlé opravy, zejm. pokud v létě z ničeho nic přestane jet čerpadlo apod., firma reaguje opravdu pohotově.

Jan Hermann

duben 2020

Před měsícem jsem poptal Brněnské firmy, aby mi vytvořily návrh a nabídku k instalaci klimatizace. Z pěti kladně hodnocených firem reagovaly tři. Ze tří firem, které prostor zaměřily, pouze ENCOFA nabídla řešení bez viditelných tras Cu potrubí (bez lišt). Nabídka byla dražší, ale jejich přístup mě přesvědčil. Dnes musím konstatovat, že jsem zvolil dobře. Při instalaci postupovali profesionálně a čistě. Každému, kdo zvažuje klimatizaci tuto firmu s čistým svědomím doporučuji!

Ing. Jan Kříž

duben 2020

Špeldovi, Modřice Chceme vyjádřit ocenění a velkou spokojenost firmě Encofa za kompletní řešení klimatizace rodinného domu. Ceníme si především dodržení všech dohodnutých termínů v rámci přípravy i realizace. Samotná montáž byla velmi rychlá bez jakéhokoliv poškození interiéru a exteriéru domu. Montážní pracovníci byli velmi šikovní a nepředpokládali jsme, že ani nebude třeba posouvat nábytek. Montáž byla provedena velmi čistě s velmi malými nároky na konečný úklid.

Jspeld

duben 2020

Kompletní dodávka VRF systémů Toshiba a Daikin klimatizace do budov „B“ a "C" a pravidelný servis všech klima v našem obchodním centru DOTEC, a.s. Velmi vysoká kvalita odvedené práce nových instalací i následného servisu s max. vstřícností. Díky lidem, kteří zde pracují platí, že vše byť jen ústně dohodnuté, je vždy striktně dodrženo - férové jednání. Encofa je dnes našim výhradním dodavatelem a servisní firmou klima systémů v našem areálu a věřím, že tomu tak bude i nadále. Doporučuji.

Radim Srbecký, DOTEC, a.s.

duben 2020

Musím maximálně doporučit. Tým Encofa zvládl realizaci a extrémně náročnou montáž na jedničku (3 různě umístěné vnitřní jednotky spojené 12m vysokou úzkou šachtou se 2 venkovními střešními jednotkami), to vše během jediného dne po 9-ti hodinové poctivé práci, prakticky bez přestávky. Hluboce smekám před provedenou prací. Ještě jednou velké díky.

Ivo Sedláček

březen 2020

Jako technický zástupce KOSTELECKÝCH UZENIN a.s. v oblasti energetiky mohu firmu ENCOFA SERVIS s.r.o. hodnotit velmi pozitivně ve všech směrech, a to v technických znalostech, pružnosti řešení nových zakázek či závad na stávajících instalacích, vstřícného přístupu k zákazníkovi jak obchodního oddělení, tak i realizačního či servisního oddělení a v neposlední řadě oceňuji dobře odváděné řemeslo.

Tomáš Navrkal

březen 2020

První invertorové klimatizační jednotky LG byly na můj dům montovány firmou ENCOFA již v roce 2014 a od té doby jsou pravidelně téže firmou každý rok i servisovány. V průběhu let oceňuji i firmou doporučenou dodatečnou montáž odporových drátů s termostatem do odpadního potrubí, aby v zimě odtékající voda z venkovních jednotek v nich nezamrzala a nehrozilo jejich poškození. Stroje od instalace prakticky spolehlivě fungují. Za celou dobu byla potřeba řešit jedna malá reklamace, která byla během 24 hodin na místě rychle vyřešena. Pracovníci firmy jsou vždy příjemní, přesní a případný problém, který byl potřeba řešit, byl vždy rychle vyřešen k oboustranné spokojenosti. Firma disponuje kvalitním vedením (dřívější pracovníci dnes firmu vedou a jsou z nich špičkoví odborníci v oboru), i dostatkem nových kvalitních zaměstnanců, kteří je v montáži nahradili. Proto mohu firmu ENCOFA SERVIS s.r.o. jen doporučit.

Anita Nejedla

leden 2020

Řešení klimatizace pro byt cca 65 m2. Výborná domluva, osobní prohlídka a návrh nejvhodnějšího řešení podle potřeb zákazníka, přátelští a ochotní pracovníci, montáž proběhla týden po podpisu nabídky, domluvená cena byla dodržena, předání díla a zaškolení obsluhy, pracovníci po sobě vše uklidili...za mě mohu doporučit.

Jan Šmíd

leden 2020

Společnost ENCOFA mohu pro dodání klimatizace jen doporučit. Výborná komunikace, profesionalita, kvalita a vstřícnost!

Martin Doucha

leden 2020

Odborná a profesionální práce i přístup pracovníků. Velká spokojenost, doporučuji.

Petr Polák

leden 2020

Výborná firma, milí a spolehliví pracovníci. Schopní řešit inteligentně i nestandardní instalaci (chalupa, do památkového objektu apod). A hezky po sobě vždy uklidí :)

Tomáš Baránek

leden 2020

Výborná domluva, profesionální přístup. Montáž byla výborně provedena, všechny díry zapraveny, pouklízeno. Není co vytknout.

Radek Majer

leden 2020

Firmu ENCOFA SERVIS ,s.r.o. mohu vřele doporučit. Profesionální přístup při vytváření projektu na technologii chlazení pro cca 10000m2 v naší výrobní hale v Brně. Kontakt jsem dostal na doporučení a nemohu si vynachválit. Rychlý a proaktivní přístup, optimalizace nabídky ve finální fázi nebyla ze strany společnosti problém a k tomu seriózní jednání. V budoucnu bych společnost opět využil.

Jan Kolesa

listopad 2019

Moc děkujeme pracovníkům firmy ENCOFA SERVIS za zajištění a instalaci klimatizace do našeho domku. Příjemní a rychlí techničtí pracovníci, vstřícný a komunikativní jednatel a za necelý den výkonná, tichá a pěkná klimatizace ve všech místnostech. Ještě jednou děkujeme! Hana a Zdeněk Žaludovi z Rajhradic

Zdenek Zalud

listopad 2019

Firma ENCOFA SERVIS s.r.o. mi dnes montovala klimatizaci od LG a můžu je
velmi doporučit. Od prvního kontaktu a nabídky, přes domluvení termínu, až k vlastní realizaci šlo vše jak po másle. Perfektní vystupování i kontakt se zákazníkem, vstřícný a milý přístup, profesionální, čistá a kvalitní práce. Takhle si představuji skvělou firmu. Jen tak dál.

Michal Moravec

říjen 2019

Seriozni a bezproblemove jednani. Pri zmenach z nasi strany ci ze strany firmy byla snaha o maximalne proklientsky pristup. Velmi dobry pomer cena/vykon. Firmu vrele doporucuji. Petr J.

Petr Jeski

říjen 2019

Vstřícné jednání, profesionální montáž, více takových firem.

Tomáš Dřínovský

říjen 2019

Profesionální, vstřícní, milí a kvalitní od objednávky po realizaci... a ne pouze do doby, kdy měl člověk zaplatit :D

Řešení i montáž třech samostatných jednotek rychle, kvalitně, čistě a hlavně vstřícně a se snahou co nejméně zasahovat do konstrukcí domu.

Prostě místo jednoduše a rychle, ale ne esteticky to udělali na přání, čistě a vše po sobě uklidili...

Martin Slaichrt

zaří 2019

Strašne spokojenej. Klimatizaci jsem mel z jine firmy, havarijny stav, a firma mi oznamila za mesic. Oslovil jsem fa ENCOFU, poradili, nasli sme reseni, servisak prisel, odstranil chybu, udelali ponuku na druhu klimatizaciu do pokojiku k detskam. Do tydne prisli, namontovali za 2hodky, odskusali, zaucili....Prebrali zaruku tej prvni z jine firmy, a vyjezd technika s opravou my odpustili, kedze jsem od nich koupil dalsi...

Mam taky firmu a zakladam si na preciznosti, takze jsem rad, ze firmy ako Encofa jeste jsou, a delaji svoji praci ako ma byt a cest svojmu menu.

Jen muzu doporucit...

Void Scope

září 2019

Dne 21.8.2019 mi montovali 2 pracovníci společnosti Encofa do bytu klimu. Naprostá spokojenost. Byli profesionální, ochotní, vše po sobě uklidili. Vše šlape na jedničku. Velká pochvala, takhle by to mělo vypadat. Kéž by takovýchto firem bylo víc ...

Aleš Kreidl

srpen 2019

Nevedel som ako klimatizáciu u nás dobre vyriešiť, chýbala mi technická dokumentácia (klimatizáciu sme umiestňovali na strechu a nevedeli sme kade sa budú dať natiahnúť trubky), ale páni z Encofy sa ničoho nebáli a najprv všetko skvele navrhli a následne spracovali! Tiež veľmi dbali na to aby všetko bolo ako predtým (dôkladne upratali a vrátili nábytok na svoje miesto) a tiež sa snažili všetko umiestniť tak aby klimatizácia pôsobila čo najmenej rušivo :) Klobúk dolu a určite všetkým doporučujem, a dvojnásobne tým ktorý presne nevedia ako by sa to dalo spraviť v ich byte či dome.

Oliver Rýdzi

srpen 2019

Už při první návštěvě bylo vidět, že je to profi firma, která umí a ví, žádný amaterizmus, jako jiný nabídky. Cenově velice solidní nabídka na klimatizace a práci s materiálem, rychlost a okamžitá reakce na objednání, vyhovění termínu a bezproblémová instalace hned dvou jednotek u mne na dvou bytech. Společnost ENCOFA SERVIS jednoznačně doporučuji!

David Trucka

květen 2019

S instalací klimatizace jsme moc spokojeni. Technici pracovali jako sehraný profesionální tým. Od přípravy před montáží (zakrytí, přesun nábytku) až po konečný úklid (vysátí podlah, nábytek daný na původní místo) bylo všechno perfektní a za pár hodin měli hotovo. děkujeme a doporučujeme firmu Encofa dál.

Simona

květen 2019

Veškerá komunikace, provedená práce a servis kolem příkladný. Kéž by to tak bylo u všech. Doporučuji!

Zdenek Madera

květen 2019

Společnost Encofa jsem si vybral na řešení chlazení v rodinném domku, vše proběhlo v naprostém pořádku, od návrhu až po finální instalaci, sehraný profesionální tým, jasné obchodní podmínky, rozumná cena. Děkuji a doporučuji!

Jaromír Skřivan

únor 2019

S firmou Encofa Servis s.r.o. spolupracujeme už delší dobu. Instalace klimatizace ve firemních prostorách a následný servis.
Naprostá spokojenost, rychlá a kvalitní práce. Není co vytknout. Můžeme jen doporučit.

Natalia Chmelařová

listopad 2018

Naprostá spokojenost, perfekní domluva, dobrá cena, rychlá, kvalitní a čistá práce, po roce nabídnou servisní prohlídku. Toto jsou prostě služby jak mají být. Byli mi doporučeni a já je doporučuji dál.

Tomáš Matoušek

listopad 2018

S firmou Encofa Servis s.r.o. jsme byly velmi spokojení. Především s provedením práce. Jsou to opravdu profesionálové kterých už moc v dnešní době u nás není. Instalovaly jsme klimatizaci do celého dvoupodlažního rodinného domu. Vše bylo provedeno během jednoho dne. Pracovali u nás dohromady tři synchronizované skupiny. Vše co bylo potřeba si sami zakryli. Pánové po sobě uklidili a vše dali do původního stavu. Na všem se bylo možné během montáže domluvit k maximální spokojenosti na naší straně.

Václav Štikarovský

září 2018

Profesionální přístup! Technik navrhl řešení na míru, o montérech jsem pomalu ani nevěděl a najednou bylo doma chladno. :) Díky za perfektní práci! PS: Záruka 5 let mě nechává ledově klidným... :D

Tom Parobek

říjen 2017

Precizně odvedená práce, vstřícné a profesionální jednání. Velice ochotně poradí a navrhnout vhodné řešení. Rychlá dodávka i montáž. Vřele doporučuji.

Jan Brehový

červen 2017

Oceňuji přístup montážníků, výborná domluva a vstřícné jednání.

Tomáš Dřínovský

duben 2017

Velmi rychlá dohoda a příznivá cena. Celková instalace zabrala 4 hodiny, čistá, rychlá práce.Velmi příjemné jednání. Doporučuji

Frank Burda

červen 2014

Rodinný dům Pozořice – s designovou klimatizací se každý film stává uměleckým zážitkem

Domácnosti
2014

V tropickém létě se už filmoví fanoušci nemusí při sledování filmů ochlazovat sledováním hororů, aby jim běhal mráz po zádech.

Majitel tohoto rodinného domu se rozhodl, že si své oblíbené filmy vychutná komfortně po celý rok. Proto si vytvořil vlastní prostorný filmový sál s velkou obrazovkou a surroundovým zvukem. Aby umělecký zážitek z filmů byl co nejlepší, použil naši designovou nástěnnou klimatizaci LG ARTCOOL, která jej svým velkým chladícím výkonem 3,5 kW dokázala i v tropických vedrech realisticky přesunout při filmu Zmrzlá zem na Aljašku.

eFi HOTEL - hosté se vracejí do oblíbeného hotelu s komfortní teplotou na pokojích i v restauraci

Administrativní prostory
2016

Naši lidé chápou souvislosti celého procesu. Do hotelu jsme vyslali obchodníka i profesionálního montéra. Obchodník navrhl nejlepší možné řešení a cenu za realizaci, montér obhlédl prostor a vymyslel instalaci.

Klimatizace zpříjemňuje život personálu i v kanceláři a dalších administrativních prostorách hotelu. Chládek obstarává klimatizace o chladícím výkonu 200 kW. Vše od konzultace, individuálního řešení až po úklid.

Byt s kazetovou klimatizací - budete hvězdou každého večírku

Domácnosti
2011

Nejlepší letní večírky se pořádají v domech se zahradou. Na garden party se každý těší, ale když je v tropickém létě pozvaný do bytu, to už je s účastí horší.

Majitel tohoto bytu však pořádá večírky i v tropických letních večerech, protože si už na jaře zakoupil naši kazetovou klimatizaci FUJITSU, kterou pozvaní hosté ani nevidí. Je totiž nenápadná, elegantní a její lamely zajišťují proudění vzduchu po celé místnosti, takže se už netvoří hloučky jen u okna a balkonu. Navíc díky neobvyklé tichosti této klimatizace se hosté slyší, i když stojí na opačné části místnosti.

Od té doby je hostitel velmi spokojený, protože jsou spokojení i jeho hosté, kteří se sem i v tropických dnech rádi vracejí.

Autosalon Škoda K.E.I. Brno – Vinohrady - klimatizace autosalonu zpříjemňuje zážitek při nákupu nového auta

Průmyslové haly
2015

Sotva dnes najdete Škodovku bez klimatizace. Tak proč by měla chybět v jejím autosalonu? Systém o výkonu 210 kW od roku 2015 neslyšně zajišťuje teplotní komfort všem, co navštíví Autosalon Škoda K.E.I. Brno - Vinohrady

Rodinný dům v Brně, Traubova ulice – ochladili jsme v horkém létě uměleckou sbírku i jejího majitele

Domácnosti
2012

V horkém tropickém létě trpí jak lidé, tak i jejich miláčci, například krásné obrazy. Naše designově navržená splitová nástěnná klimatizace LG ARTCOOL GALLERY, která získala designové ocenění Red dot award, svým velkým výkonem 3,5 kW a převratnými top technologiemi nového majitele nejen ohromila, ale v tropickém létě i příjemně ochladila. Plasma filtr, možnost změny obrázků za sklem, automatické čištění a především nadčasový design k dalším uměleckým dílům v domě totiž rozhodně patří.

Triglav - víte, co mají společného nejvyšší hora Slovinska a serverovna? Správně, je tam zima

Serverovny a specifické objekty
2011

Aby servery dobře fungovaly, potřebují nižší teplotu než běžné kancelářské prostory. To může být v létě problém. Zatímco na Triglavu vane horský vítr, servery v Brně ovívá maximálně průvan pode dveřmi.

V serverovně Triglav včas rozeznali hrozící nebezpečí přehřátí a kontaktovali nás. Encofa zajistila nejen instalaci klimatizace, ale i její čištění a servis do 24 hodin.

QUICK Bistro Brno - s horkem i výpary při vaření jsme zatočili rychlou instalací klimatizace

Administrativní prostory
2017

QUICK Bistru v Brně chybělo k dokonalosti jediné - chladící vzduchotechnika. Od té doby se kuchařům lépe dýchá a lidé si mohou více vychutnat jejich oblíbená jídla bez nepříjemného pachu z kuchyně

ROSCOMAC CZ s.r.o. - výrobní hala teď obrábí naprosto přesně díky optimální teplotě pro nástroje

Průmyslové haly
2015

V roce 2015 jsme nainstalovali vzduchotechniku o výkonu 300 kW.

Výrobní hala ROSCOMAC čerpá 5 letou záruku na klimatizaci, montáž i materiál včetně měření, regulace i elektro revizí ventilátorů. V případě havárie okamžitě vysíláme tým specialistů připravených zachránit den v ROSCOMAC hale 24 hodin 7 dní v týdnu.

Toptisk - zajistěte serverům správnou teplotu a odmění se delší životností

Serverovny a specifické objekty
2017

V serverovně Toptisk to dříve vypadalo jako v sauně. Byla otázka času, než to přístroje vzdají a odejdou do křemíkového nebe...

Jednou nám ve schránce přistála urgentní prosba: “Potřebujeme RYCHLE chladící systém do naší serverovny. Uměli byste nám pomoct?„ Bylo jasné, že situace je vážná.. Navrhli jsme řešení, naistalovali klimatizaci, a odvrátili tak výpadek serverů v nevyčíslitelné hodnotě.

Česká televize, Televizní studio Brno - aneb jak klimatizace do kanceláří zachránila nejedno vysílání

Administrativní prostory
2017

Zamlžený objektiv, zpocený moderátor, a kompars schovaný v lednici… Scéna jak z hororu? Omyl! Takto dříve vypadal běžný letní den v Televizním studiu ČT.

V roce 2017 jsme se na to už nemohli dívat a nainstalovali jsme klimatizaci o nepřekonatelném chladícím výkonu 300 kW.

IPG - Ing. Petr Gross, s.r.o. - ani při výrobě součástek do aut se nikdo nechce moc zapotit

Průmyslové haly
2015

Abyste si mohli vybrat krásné nové auto v autosalonu, někdo musí nejdřív vyrobit jednotlivé díly. Petr Gross vyrábí díly pro automobilový průmysl a dbá na to, aby lidem i strojům v halách bylo co nejpříjemněji.

Proto nás v roce 2015 oslovil s přáním zajistit ideální teplotu v halách v Miloticích nad Bečvou a Vrbnem pod Pradědem. Vybrali jsme klimatizaci Ig, která je svým výkonem 525 kW jako stvořená pro velké výrobní haly.

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli klimatizací

Vsázíme na ověřenou kvalitu, kterou roky dokazují renomovaní výrobci klimatizací. Máme uzavřené partnerské smlouvy na dodání i servis všech typů klimatizací. Kéž by vše bylo tak snadno ovladatelné jako klimatizace od ENCOFA.