Doporučujeme
Akční nabídka
LG AC12SQ, ARTCOOL Brno

Klimatizace LG AC12SQ, ARTCOOL

Artcool je vrchol technologického umění od LG. Také už vás nebaví koupat se ve vlastním potu? Technologie Smart Inverter zaručuje dokonalé sladění tří hlavních částí klimatizace, takže celý přístroj funguje jako dobře sehranný orchestr. Už cítíte ten osvěžující vánek?

  • Nízká hlučnost, tichý režim
  • Zabudované Wi-Fi, chytrá diagnostika
  • Filtr odstraňující mikroskopické částice a zápach
  • Smart Inverter
  • Komfortní vzduch

Cena jednotky na vyžádání

Líbivé řešení na míru

Přes 5000 úspěšných montáží

Ověřené produkty

Záruka 5 let

Špičkové poradenství

Servis do 24 hodin

Specifikace

Chladící výkon (Min, Nom, Max) 0,9 kW 3,5 kW 4,0 kW
Topný výkon (Min, Nom, Max) 0,9 kW 4,0 kW 5,1 kW
Příkon (chlazení, topení) 1,08 kW 1,05 kW

Benefity

Stylový design ARTCOOL

Klimatizace Artcool společnosti LG byla navržena tak, aby svým minimalistickým a jednoduchým stylem ladyla s interiérem vašeho domova. Zrcadlové sklo v přední části výrobku odráží okolní prostředí, což nejen zdůrazňuje interiér a celistvost, ale pomocí tvrdého skleněného materiálu vyzařuje nadčasovou krásu.

Invertorový kompresor s 10-ti letou zárukou

Invertorový kompresor společnosti LG řeší problémy související s nevhodností, neúčinností a hlukem, takže výsledkem je klimatizace, která chladí rychleji, má delší životnost a během provozu je klidnější. Díky 10leté záruce na kompresor se uživatelé mohou těšit z výhod klimatizace společnosti LG delší dobu.

Úspora energie a rychlé chlazení

Invertorový kompresor neustále přizpůsobuje svoji rychlost, aby udržoval požadovanou teplotu. Navíc je invertorový kompresor vybavený rozsahem úsporných provozních frekvencí a tím šetří více energie než konvenční kompresor. Díky invertorovému kompresoru proudí vzduch rychleji a dál.

Čistič vzduchu

Více než 3 miliony iontů sterilizuje nejen vzduch proudící klimatizací, ale také škodlivé látky a pachy v okolí jednotky. Bylo prokázáno, že čistič vzduchu sterilizuje během 60 minut více než 99% přilnavých bakterií. (Sterilizace více než 99,9% bakterie E. coli během 30 minut a během 60 minut více než 99,6% bakterie S. aureus.)

Smart ThinQ

Mějte přístup ke své klimatizaci kdykoli a odkudkoli pomocí zařízení podporujícího Wi-Fi a výhradní aplikace pro ovládání domácích spotřebičů od společnosti LG.

Nízká hlučnost

Společnost společnosti LG je při provozu klidná, neboť využívají jedinečný šikmý ventilátor a invertorový kompresor, které odstraňují zbytečný zvuk a umožňují plynulý provoz.

Aktivní řízení spotřeby energie

Funkce Aktivní řízení spotřeby energie umožňuje výběr úrovně spotřeby energie podle situace. Můžete si vychutnat chladivou a pohodlnou atmosféru a současně šetřit energii.

Automatické čištění

Komplexní funkce automatického čištění zabraňuje vytváření bakterií a plísní na výměníku tepla a zajišťuje tak pro uživatele příjemnější a pohodlnější prostředí.

Distribuce ve všech 4 směrech

Klimatizace LG dodává chladný vzduch do všech koutů místnosti. Funkce Distribuce ve všech čtyřech směrech fouká vzduch rychle a efektivně do mnoha směrů.

Proud chladu

Optimalizovaný design výstupu vzduchu poskytuje výkonnější proudění vzduchu, které místnost rychle ochladí.

Svislé 6stupňové průduchy

Uživatelé si mohou vybrat jednu ze 6 přednastavených poloh lamel, která přesně splňuje jejich požadavky na směr proudění vzduchu.

Gold Fin™

Gold Fin™ zajišťuje vyšší odolnost povrchu vůči korozi a velmi výrazně prodlužuje životnost výměníku tepla.

Ochranný filtr DUAL

Ochranný filtr DUAL zachycuje prach o velikosti nad 10 ㎛.

Potřebujete radu?

S výběrem vám pomůžeme ještě dnes!

Chcete poradit, jaké řešení je pro vás nejlepší? Rádi vám řekneme náš odborný názor. Za kolik? Zdarma. Proč? Protože plánovat se vyplatí – i nám! 

S výběrem toho správného zařízení vám rádi poradíme a naceníme přesně na míru

Naše produkty poctivě testujeme. Ručíme vám za to, že společně vybereme to nejlepší řešení. Stačí, když nám na sebe necháte kontakt a my se ozveme, než řeknete švec. 

Nikdy žádné nevyžádané telefonáty mimo nabídky na míru pro vás. Slibujeme.

Děkujeme za důvěru! Ozveme se během několika hodin

Zatím se pokuste to vedro vydržet. Nebojte, dnes už naposledy.

nebo