Klimatizace LG Dualcool s čističkou vzduchu

Klimatizace LG Dualcool obsahuje čisticí systém 2v1, který dokáže odfiltrovat drobné částečky prachu, bakterií i jiných nečistot. Na 4barevné škále chytrého displeje přehledně uvidíte, jak čistý vzduch se v místnosti právě nachází. Invertorový kompresor s 10letou zárukou vám navíc zajistí tichý provoz, úsporu energie i rychlé chlazení.

  • Systém filtrace 2 v 1
  • Antibakteriální omyvatelný předfiltr
  • Mikro prachový filtr
  • Plasmaster™Ionizer+
  • Snímač koncentrace vnitřního prachu
  • Iontový difuzér

Cena jednotky na vyžádání

Líbivé řešení na míru

Přes 5000 úspěšných montáží

Ověřené produkty

Záruka 5 let

Špičkové poradenství

Expresní servis

Benefity

Stejně čistý jako chladný

Klimatizace LG byly vylepšeny o čisticí systém 2 v 1 (chlazení a filtrace vzduchu), který filtruje drobné prachové částečky, bakterie a znečištění vzduchu, jako je PM 1.0.

DUAL Inverter Compressor™

DUAL Inverter Compressor™ od společnosti LG řeší problém hluku a udržuje požadovanou teplotu, což vede k úspoře energie, delší výdrži a tichému účinnému chlazení a topení.

Úspora energie

Invertorový kompresor neustále přizpůsobuje svou rychlost, aby udržel požadovanou teplotu. Kromě toho DUAL Inverter Compressor™ vybavený rozsahem úsporných provozních frekvencí šetří více energie než konvenční kompresor.

Rychlé chlazení

Klimatizace LG začíná chladit vzduch rychleji pomocí rozsahu vysokorychlostního chlazení kompresoru DUAL Inverter Compressor™, takže vzduch vypouští do větší vzdálenosti a chladí prostor rychleji.

Zkontrolujte své využití energie

Štíhlá a moderní konstrukce klimatizačních jednotek od společnosti LG umožňuje snadnou instalaci a bezproblémové čištění zásluhou posuvného filtru EZ. Díky velkému skrytému displeji bude kontrola spotřeby energie pohodlná.

Tichý provoz

Klimatizace společnosti LG jsou při provozu tiché, neboť využívají jedinečný šikmý ventilátor a DUAL Inverter Compressor™, které odstraňují zbytečný hluk a umožňují plynulý provoz.

Gold Fin™

Gold Fin™ zajišťuje vyšší odolnost povrchu vůči korozi a velmi výrazně prodlužuje životnost výměníku tepla.

Rychlá a snadná instalace

Klimatizace od společnosti LG umožňují jednodušší a efektivnější instalaci bez ohledu na okolní prostředí a počet osob nutných k montáži.

Potřebujete radu?

S výběrem vám pomůžeme ještě dnes!

Chcete poradit, jaké řešení je pro vás nejlepší? Rádi vám řekneme náš odborný názor. Za kolik? Zdarma. Proč? Protože plánovat se vyplatí – i nám! 

S výběrem toho správného zařízení vám rádi poradíme a naceníme přesně na míru

Naše produkty poctivě testujeme. Ručíme vám za to, že společně vybereme to nejlepší řešení. Stačí, když nám na sebe necháte kontakt a my se ozveme, než řeknete švec. 

Nikdy žádné nevyžádané telefonáty mimo nabídky na míru pro vás. Slibujeme.

Děkujeme za důvěru! Ozveme se během několika hodin

Zatím se pokuste to vedro vydržet. Nebojte, dnes už naposledy.

nebo