SAMSUNG RAC AR12 (AR12NXWXCWKNEU)
SAMSUNG RAC AR12 (AR12NXWXCWKNEU)
SAMSUNG RAC AR12 (AR12NXWXCWKNEU)

Klimatizace SAMSUNG RAC AR12 (AR12NXWXCWKNEU)

RAC Wall Mount Wind-Free Standard Indoor Unit


Cena jednotky na vyžádání

+ standardní montáž vč. montážního materiálu.

Specifikace

Chladící výkon (Min, Nom, Max) 0,9 kW 3,5 kW 4,0 kW
Topný výkon (Min, Nom, Max) 1,3 kW 3,5 kW 5,0 kW
Příkon (chlazení, topení) 1,22 kW 0,95 kW

Benefity

Rychlé ochlazení, chlazení bez průvanu

Technologie chlazení Wind-Free efektivně udržuje příjemně chladné prostředí, aniž byste byli vystaveni nepříjemnému proudění ledového vzduchu. Chladný vzduch je jemně rozptylován prostřednictvím 21 000 vzduchových mikro otvorů, takže vám nebude ani příliš horko, ani příliš zima.

Kontrola kdykoliv a odkudkoliv

Díky funkci Wi-Fi Control můžete pomocí Smart Home aplikace kontrolovat funkce a nastavovat provoz svého zařízení. Poskytuje vám také aktuální údaje o provozu a možnost sledovat a upravovat spotřebu energie.

Kvalitní spánek po celou noc

Režim Good Sleep s chlazením Wind-Free vytváří ideální podmínky pro kvalitní noční spánek, a to bez proudění studeného vzduchu. Kontrola teploty s chlazením Wind-Free vám pomůže, abyste rychle usnuli, spali hlubokým spánkem a probouzeli se odpočatí.

Eliminuje škodlivé viry

Vzduch, který dýcháte, udržuje čistý a zdravý. Easy Filter zachycuje prach, nebezpečné nečistoty a alergeny. Ionizátor odstraňuje až 99 % určitých škodlivých virů a bakterií.

Rychlé a snadné čištění filtru

Easy Filter Plus je umístěn na vnější horní straně, takže jej lze snadno vyjmout, vyčistit a vrátit zpět, aniž byste museli otevřít kryt. Jeho antibakteriální povrch filtruje prach, nebezpečné nečistoty v ovzduší a alergeny.

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli klimatizací

Vsázíme na ověřenou kvalitu, kterou roky dokazují renomovaní výrobci klimatizací. Máme uzavřené partnerské smlouvy na dodání i servis všech typů klimatizací. Kéž by vše bylo tak snadno ovladatelné jako klimatizace od ENCOFA.

Mám zájem o klimatizaci - SAMSUNG RAC AR12 (AR12NXWXCWKNEU)

Poptávka je nezávazná. Poradíme Vám s výběrem nevhodnějšího řešení a upřesníme cenu.

Zavolejte nám:
+420 722 020 777
Nebo

Ochrana osobních údajů