Klimatizace Toshiba Seiya New

Nová generace jednotky základní řady posouvá hranice kvality. Nyní dodávána s komfortním ovladačem stejného designu jako ostatní řady a novými filtračními pásky ve standardní výbavě. Dokonalý první krok do světa tiché klimatizace s invertorovou technologií a všemi základními funkcemi, které opravdu využijete. Velmi tichý provoz.

  • A++ v režimu chlazení a topení
  • Quiet & Ultra-Quiet (Funkce tichý a ultra tichý režim)
  • Filtrace Ultra Fresh (filtrační pásky)
  • WIFI modul (volitelné příslušenství

Cena jednotky na vyžádání

Líbivé řešení na míru

Přes 5000 úspěšných montáží

Ověřené produkty

Záruka 5 let

Špičkové poradenství

Expresní servis

Benefity

Ochrana celé rodiny

Filtr Ultra Fresh neutralizuje až 85 % částic PM 2,5, a vytváří tak doma zdravé životní prostředí. PM2,5 označuje částice jemného prachu o průměru až 2,5 mikrometru (3 % průměru lidského vlasu) poletující ve znečištěného vzduchu.

Vše přehledně a pod kontrolou!

Díky modernímu ovladači lze pohodlným způsobem přímo nastavit všechny provozní funkce celého zařízení a nebo stiskem jediného tlačítka nastavit optimální výkon venkovní jednotky. 

Dokonalé a příjemné proudění

Jednotky Shorai Edge využívají speciálního designu lamely na výdechu vzduchu: proud chladného vzduchu neproudí přímo dolů, ale širokým obloukem zpět nahoru ke stropu, odkud už jen rovnoměrně klesá bez proudění. Díky tomu necítí lidé v místnosti nepříjemný průvan.

Potřebujete radu?

S výběrem vám pomůžeme ještě dnes!

Chcete poradit, jaké řešení je pro vás nejlepší? Rádi vám řekneme náš odborný názor. Za kolik? Zdarma. Proč? Protože plánovat se vyplatí – i nám! 

S výběrem toho správného zařízení vám rádi poradíme a naceníme přesně na míru

Naše produkty poctivě testujeme. Ručíme vám za to, že společně vybereme to nejlepší řešení. Stačí, když nám na sebe necháte kontakt a my se ozveme, než řeknete švec. 

Nikdy žádné nevyžádané telefonáty mimo nabídky na míru pro vás. Slibujeme.

Děkujeme za důvěru! Ozveme se během několika hodin

Zatím se pokuste to vedro vydržet. Nebojte, dnes už naposledy.

nebo