LG G12WL, ARTCOOL STYLIST

Klimatizace LG G12WL, ARTCOOL STYLIST

Tento produkt se již neprodává

To je kost! Artcool se pyšní mezinárodním oceněním International Forum Desing Award za vynikající konstrukci, za kterou dostal cenu Reddot. Díky dokonalému proudění vzduchu je Artcool nejtižší klimatizací na světě. Plazmové čistění vzduchu zatočí s běžnými pachy z potravin, cigaretového kouře a bakteriemi.

  • Smart Inverter
  • Akustický tlak (1 m), chlazení (noční režim) 19 dBA
  • Unikátní LED podsvícení
  • Unikátní dotykové ovládání
  • 3 cestná distribuce vzduchu
  • Antikorozní úprava Gold Fin

Cena jednotky na vyžádání

+ standardní montáž vč. montážního materiálu.

Specifikace

Chladící výkon (Min, Nom, Max) 1,3 kW 3,5 kW 4 kW
Topný výkon (Min, Nom, Max) 1,3 kW 3,5 kW 5 kW
Příkon (chlazení, topení) 1,09 kW 0,97 kW

Benefity

Padne každému interiéru

Od moderního k minimalistickému, od klasického k současnému, nebo od rustikáního stylu k retro stylu, jednoduchý elegantní vzhled klimatizačních jednotek Arcool Stylist sluší každému interiéru a umožní Vám dotvořit obytný prostor podle Vašeho vkusu ať už je jakýkoli.

3-cestná distribuce vzduchu

3- směrové mírné foukání poskytuje mírnou, přirozenou, cirkulaci čerstvého vzduchu, která kompletně pokryje obytný prostor.

LED podsvětlení podle nálady

V každém barevném odstínu se snoubí jemný smysl poklidného komfortu s emocemi a energií společně s kruhem světla a života. Od relaxace až po romantiku, LG Vám umožní absolutní kontrolu s možností vlastní volby barev a vytvoření vlastní palety LED podsvětlení jednotky.Každý ocení okamžitou odezvu a rychlý přehled, který mu řekne jaká teplota a stupeň ventilátoru jsou nastaveny. Provozní LED podsvětlení reaguje na Vaše příkazy.Každý ocení okamžitou odezvu a rychlý přehled, který mu řekne jaká teplota a stupeň ventilátoru jsou nastaveny. Provozní LED podsvětlení reaguje na Vaše příkazy.

Provozní LED podsvětlení

Každý ocení okamžitou odezvu a rychlý přehled, který mu řekne jaká teplota a stupeň ventilátoru jsou nastaveny. Provozní LED podsvětlení reaguje na Vaše příkazy.

Inovativní dálkový ovládač

Tento jednoduchý a intuitivní dálkový ovladač má příjemně malou, dobře čitelnou obrazovku k zobrazení základních informací. Pokud skutečně ovládáte Vaše prostředí, cítíte se bezpečně a spokojeni.

Nízký hluk

Pokud jste připraveni odpočívat, zvuk ticha přichází chladný. 19dB - Artcool Stylist sníží hluk na hladinu skoro poloviční jako v klidné knihovně, aby Vám přinesl skutečný klid.

Dvojtý ochranný filtr

Dvojtý ochranný filtr zachytí částečky prachu větší ne 10㎛ a bakterie.

Záruka na invertorový kompresor 10 let

Revoluční invertorová technologie je neobyčejně účinná, má navíc výkoný a tichý chod a štědrou 10-ti letou záruku.

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli klimatizací

Vsázíme na ověřenou kvalitu, kterou roky dokazují renomovaní výrobci klimatizací. Máme uzavřené partnerské smlouvy na dodání i servis všech typů klimatizací. Kéž by vše bylo tak snadno ovladatelné jako klimatizace od ENCOFA.

Mám zájem o klimatizaci - LG G12WL, ARTCOOL STYLIST

Poptávka je nezávazná. Poradíme Vám s výběrem nevhodnějšího řešení a upřesníme cenu.

Zavolejte nám:
+420 722 020 777
Nebo

Ochrana osobních údajů